21.kolo, Jihočeský | Krajský přebor , 2023-2024

--

Zlepšený výkon Malše ve druhé půli přinesl v Milevsku tři body

37. M. Volf (p.) - 42. V. Kadlec (p.) , 49. L. Vávra , 63. L. Wohlgemuth
21

Sobota přinesla utkání taky na půdě Milevska, kam zamířila roudenská Malše s jasným cílem bodovat.

Zlepšený výkon za tři body

První poločas přinesl góly až v jeho závěru a jako první se prosadili domácí. Ve 37. minutě nařídil sudí Brych pokutový kop po zákroku Hřebejka a Milevsko poslal do vedení Matěj Volf. O pět minut později však přišla penalta i na druhé straně a Viktor Kadlec rázem vyrovnal.

Vyrovnávací branka hosty nakopla a začátek druhého poločasu patřil jednoznačně Malši. Ta se navíc dočkala i vedení, když se ve 49. minutě prosadil Ladislav Vávra. Milevsko se snažilo s výsledkem něco udělat, proti však byl Lukáš Wohlgemuth, který po hodině hry definitivně rozhodl o třech bodech pro Roudné.

Malše si tak připsala důležité tři body, po výsledku 3:1 na půdě Milevska.

FC ZVVZ Milevsko
Tomáš Smrčina - trenér: Myslím, že jsme odehráli slušný zápas a z naší strany to mělo dobré parametry. Věděli jsme, co bude chtít Roudné hrát, připravili jsme se na to a kluci naše pokyny plnili. Chtěli jsme je rychle dostupovat, presovat a nedat jim metr hřiště. Věděli jsme, že když zacouváme na půlku, tak oni mají takovou kvalitu, že jsou schopni to sehrát i na malém prostoru. Naopak pod presinkem mají trochu problémy při přechodu z obrany do zálohy. Tahle taktická varianta nám vycházela. Vytvořili jsme si celkem dost šancí, bohužel se projevila naše nekvalita v zakončení. Nemyslím, že bychom v zápase byli horší, ale když uděláme dvě tak hloupé chyby tak to tak kvalitní tým potrestá.

M. Hejl [-] - J. Marvan [-] , F. Hadáček [-] , M. Kálal [-] (79. K. Süsmelich [-] ) , J. Hadáček [-] , T. Pich [-] , V. Přibyl [-] , R. Bártík [-] (67. J. Kortan [-] ) , O. Souček [-] (87. M. Hejl [-] ) , M. Volf [-] , T. Vakoč [-] (57. J. Hušek [-] )