22.kolo, Královéhradecký | Krajský přebor , 2023-2024

--

--

Chlumec slaví první jarní výhru

7

Po sérii čtyř remíz se Chlumec konečně dočkal výhry, když dokázal zvítězit v Jaroměři.

Rychlá uvodní branka

Na první branku diváci nemuseli čekat dlouho. Hosté udeřili hned z jejich první šance. Po pěkné kombinaci na pravé straně se míč dostal až k Jansovi, který se prosmýkl mezi bránícími protihráči a akci zakončil pěknou střelou na zadní tyč. Další branku divácí v prvním poločase neviděli a do šaten se tak odcházelo za stavu 0:1.

První jarní vítězství vystřelil Chlumci Labík

V druhé půli padaly branky až v závěru. V 70. minutě překonal tečovanou střelou Červenku Labík a hosté vedli 2:0. Domácím se podařilo zápas ještě zdramatizovat, když v 81. minutě pěknou střelou překonal Kukala Prokš. Domácím se již vyrovnat nepodařilo a Chlumec tak mohl slavit první jarní výhru.