22.kolo, Královéhradecký | Krajský přebor , 2023-2024

--

Překvapení v Třebši

31. J. Zeman (p.) , 70. M. Farkaš
7

Třebeš po velmi bojovném výkonu doma dokázala porazit Solnici díky brankám Zemana a Farkaše

Penalta v první půli

Vítězství Třebše se nerodilo vůbec jednoduše, když už ve 27. minutě musel domácí trenér Krykorka sahat po prvním nuceném střídání, když se zranil Vlkanova. O chvíl později už ale mohl mít lepší náladu, když kapitán Michal Krykorka našel pěkným centrem ve vápně Palma, který byl faulován Volfem a kopala se penalta. K ní se postavil Zeman a ikdyž si solnický gólman Lehký na míč sáhnul, tak ho vyrazit nedokázal, 1:0 pro domácí. Za tohoto stavu skončila i první půle.

O vítězství Třebše rozhodl pěknou akcí Farkaš

Třebeš pokračovala v dobrém a disciplinovaném výkonu i ve druhé půli. Zápas se rozhodl v 71. minutě, kdy Krykorka nenápadným odkopem našel Farkaše, ten se dostal před Jedličku, položil na zem gólmana a svoji pěknou akci přesně zakončil a dal tak konečné razítko na vítězství Třebše.

TJ Sokol Třebeš
Vladislav Krykorka, trenér: Dnes tým předvedl výkon jara. Po čase byl v kompletní sestavě s maximální vůlí uspět. Přesto, že jsme pak byli v průběhu utkání nuceni několikrát pro zranění střídat houževnatost a nasazení se z naší hry nevytrácely. Hosté rozhodně nehráli špatně, ale dnes pro změnu jim nebylo dáno. Dnes zvítězilo srdíčko. Za výkon patří celému týmu obrovské poděkování.

SK Solnice
Pavel Potužník, trenér: Dnes bychom nedali gól ani kdybychom hráli do půlnoci. Domácí využili našich dvou individuálních chyb, a velkou bojovností ubránili vítězství

M. Heřman [-] - J. Neugebauer [-] , M. Krykorka [-] , F. Vlkanova [-] (27. J. Sobotka [-] ) , M. Farkaš [-] (89. D. Hruška [-] ) , J. Zeman [-] (91. D. Hofman [-] ) , M. Palma [-] , L. Jandík [-] (46. M. Cílek [-] ) , J. Kudrna [-] , T. Hendrich [-] , D. Tesař [-]