22.kolo, Královéhradecký | Krajský přebor , 2023-2024

--

Divácká návštěva týdne v České Skalici

14. M. Diviš , 36. R. Pípek , 86. P. Rompotl (p.) - 86. L. Hlava
7

Minulé kolo nabídlo další okresní derby, tentokrát se spolu utkaly týmy z náchodska. Česká Skalice doma přivítala Červený Kostelec a díky dobrému výkonu v první půli bere tři body za vítězství 3:1. Na derby dorazilo parádních 300 diváků!

TJ Jiskra Česká Skalice
Petr Liška, trenér: V prvním poločase jsme si vytvořili slibné příležitosti a 2 z nich jsme dokázali využít. V druhé půli jsme přenechali iniciativu soupeři, který se tlačil dopředu. My jsme vycházeli ze zabezpečené obrany do brejků. Soupeř si vytvořil pár velmi nebezpečných příležitostí, naštěstí dokázal proměnit jen jednu. Tři body z dnešního derby jsou pro nás velmi důležité. Děkujeme fanouškům za podporu!

TJ Červený Kostelec
Petr Garček, trenér: Prvním poločase jsme pustili soupeře do situací, o kterých víme, že jsou silnou stránkou skalických a my ztráceli dvě branky. V druhé půlce jsme se tlačili do ofenzívy, ale ve finální fázi jsme proti dobře organizovanému soupeři neobstáli. Gratuluji domácím.

J. Šťastný [-] - V. Novotný [-] , M. Tipelt [-] , J. Chmelík [-] , T. Pácalt [-] , O. Resler [-] (76. D. Pilc [-] ) , M. Diviš [-] , J. Hánl [-] (62. P. Železov [-] ) , S. Hanel [-] , R. Pípek [-] (90. V. Resl [-] ) , P. Rompotl [-]

P. Středa [-] - J. Čejchan [-] , D. Petrů [-] , J. Škoda [-] , L. Hlava [-] , Z. Mudroch [-] (46. M. Kováčik [-] ) , D. Veseleňák [-] (46. D. Vencl [-] ) , M. Srkal [-] , J. Malina [-] (64. D. Hlava [-] ) , P. Kratěna [-] , Š. Donát [-]

ŽK: 32. M. Tipelt , 51. M. Diviš , 81. J. Šťastný - 60. J. Čejchan , 85. L. Hlava , 85. P. Kratěna , 91. D. Hlava .
Počet diváků: 300. Rozhodčí: Čožík Marek - VLACHYNSKÝ Kamil, VÍTEK Pavel.