24.kolo, Moravskoslezský | Krajský přebor , 2023-2024

Utkání v Petřvaldu se rozhodovalo v posledních minutách

79. M. Kovařík (p.) , 84. M. Kovařík - 88. Z. Zach
15

Zajímavé utkání mezi celky z vrchu tabulky se odehrálo v sobotu.

Domácí vybojovali těsnou a cennou výhru

Petřvald nutně potřeboval vyhrát, aby zůstal v kontaktu s Pustou Polomí a Slavia si chtěla udržet třetí příčku. Zápas se rozhodoval v posledních minutách a hlavním hrdinou se stal kapitán domácího celku Marián Kovařík. Ten nejprve v 79. minutě proměnil pokutový kop a o 5 minut později po samostatném nájezdu na brankáře Waldera zvýšil na 2:0. Hostům se podařilo pouze snížit, když v 88. minutě přesně mezi tři tyče zamířil Zdeněk Zach. V dalším kole jede Petřvald do Dolních Datyní a Orlová přivítá Heřmanice.

FK Petřvald na Moravě
Trenér Halamíček: Myslím, že oba týmy předvedli dobrý výkon. V závěru jsme byli šťastnějším a lepším týmem a s výhrou jsme spokojeni.

FK Slavia Orlová - Lutyně
Divina: K zápasu jsme přistoupili zodpovědně. Myslím, že jsme po bodu sahali. V sestavě jsme měli spoustu mladíků, kteří odvedli výborný výkon a za to bych je chtěl pochválit.

O. Ognjanov [-] - J. Ciesarík [-] , T. Barkov [-] (85. R. Huvar [-] ) , J. Plešek [-] , J. Buryan [-] , T. Vengřinek [-] , J. Macíček [-] (60. M. Urban [-] ) , A. Taraba [-] , J. Celba [-] (86. K. Matyska [-] ) , M. Kovařík [-] , M. Švec [-]

P. Walder [-] - D. Renta [-] , P. Herman [-] , T. Botur [-] (55. D. Slowik [-] ) , Z. Zach [-] , J. Motloch [-] , M. Lindner [-] , J. Navratil [-] (79. M. Messina [-] ) , J. Nowinski [-] , V. Czaicki [-] , P. Buchvaldek [-]

ŽK: 91. R. Huvar - 58. J. Nowinski , 90. P. Walder .