16.kolo, Moravskoslezský | Opava | Okresní přebor , 2023-2024

--

--

Stěbořice si vezou všechny body z Vávrovic

11

Po první půli vedli hosté o jednu branku. Ve druhé části svou výhru třemi góly navýšili.

Stěbořice vedly o jednu branku

Vávrovice po minulém povedeném zápase v Březové hostily mužstvo ze Stěbořic. Stěbořice začaly aktivněji a už ve 3. minutě neproměni dobrou šanci Kokošek. Za osm minut vybojoval Kokošek penaltu. Míč si na puntík pokutového kopu postavil Konečný, ale jeho pokus mu tygřím skokem zneškodnil dorostenec Papež. Pak se hrála hodně dlouho nemastná neslaná partie s minimem šancí na obou stranách. Hosté se dostali do vedení pět minut před koncem poločasu, když po nahráce od Gracy centr Martina Fiedlera zatloukl hlavou k tyči nechytatelně Kokošek – 0:1

Stěbořice náskok navýšily

Vávrovice mohly po pauze vyrovnat Kořínkem, ale jeho střela těsně minula hostující branku. Hned vzápětí poslal Graca za obranu Kokoška, který přeloboval brankáře Papeže – 0:2. V 50. minutě si pak hostující Kokošek vylámal zuby na brankáři Papežovi. Hosté se pak v dalším průběhu zápasu dostávali spíše do pološancí. Zkorigovat skóre úak mohl v 77. minutě Binar, ale gólman Štěpán Kramný ho dokázal eliminovat. Deset minut před koncem po rohovém kopu Bartuska zametl míč do sítě Raschka – 0:3. Tečku za zápasem udělal na jeho konci tvrdou střelou k tyči zkušený Čavera – 0:4. Zbytek utkání se už jen dohrál a Stěbořice zkušeně dokráčely ke třem bodům.

Vávrovice jedou příští zápas do Žimrovic. Stěbořice budou hostit Litultovice.

FK NOVA Vávrovice
Tomáš Matoušek (trenér): Dneska to bylo hodně špatný. Chybělo nám šest hráčů ze základu. Stěbořice měly více ze hry a vyhrály zaslouženě. Pokud hráči nebudou chodit, tak nás čeká těžký boj o udržení.

TJ Sokol Stěbořice
Ondřej Šumbera (trenér): Byla to zasloužená výhra. Od začátku jsme byli lepším týmem. Po poločase jsme sice vedli jen o jednu branku, ve druhém jsme výhru třemi góly navýšili.

V. Papež [-] - T. Šenk [-] , O. Halátek [-] , O. Levák [-] (74. Š. Rychlý [-] ) , J. Morbitzer [-] (75. T. Černín [-] ) - M. Klein [-] , M. Schoppik [-] (60. D. Černohorský [-] ) , D. Binar [-] (83. M. Lagan [-] ) , J. Lichovník [-] - P. Kořínek [-] (52. F. Šenk [-] ) , J. Chryczyk [-] -

Š. Kramný [-] - V. Konečný [-] , D. Burda [-] (55. J. Bartusek [-] ) , V. Graca [-] , M. Šimon [-] , P. Čavera [-] , M. Fiedler [-] (72. O. Fidler [-] ) , M. Paleta [-] , F. Kramný [-] , J. Raschka [-] , R. Kokošek [-]

ŽK: 63. F. Šenk .
Hráči zápasu: V. Papež - R. Kokošek , V. Graca .
Počet diváků: 71. Rozhodčí: POLÁK Jiří - KYJOVSKÝ Tomáš, ČELŮSTKA Filip.