9.kolo, Plzeňský | Plzeň - Jih | Okresní přebor , 2015-2016

--

--

Jednoznačná výhra domácích Dobřan

0

Domácí měli více chuti do zápasu, suverénně vyhráli 5:1 a poslali hráče Kláštera domů bez bodu

Domácí tlačili soupeře už od úvodního hvizdu

Už od první minuty bylo jasné, kdo bude na hřišti pánem. Domácí na soupeře vletěli hned od úvodu zápasu, ale přestože si vypracovali hned několik gólových šancí, gól se jim podařilo vstřelit až ke konci poločasu a to ve 40. minutě zásluhou Petra Mareše. Do konce první půle už gól nepadl a do kabin se šlo za stavu 1:0 pro domácí.

Dobřany proměnily aktivitu v góly

Převaha domácího týmu pokračovala i po patnáctiminutové pauze a hned po třech minutách se zásluhou Lukáše Strejce radovali z druhé branky. O deset minut později se domácí opět prosadili, tentokrát gólem Patrika Polívky. To už byl stav 3:0 a hosté se pomalu loučili s bodovým ziskem. V 71. minutě přidal čtvrtý gól Martin Tušek a poslední branku Dobřan vstřelil Jaroslav Hašek. Gólový účet uzavřel po chybě domácího stopera David Míčko a tím v 82. minutě snížil na konečných 5:1.

TJ Dobřany
Pavel Polívka, trenér: V prvním poločase jsme měli snad 6 šancí, ale proměnili jsme jen jednu. Celý zápas jsme měli jednoznačnou herní převahu

TJ Klášter
Josef Bambruk: Soupeř chtěl více hrát, měl větší zájem o hru, byli lepší na balónu. Oproti minulému zápasu v Kasejovicích to bylo nebe a dudy. Byla znát absence dvou našich obránců z minulého utkání

TJ Dobřany
O. Bouček [-] - M. Tušek [-] (76. J. Schovánek [-] ) , M. Skřivan [-] , P. Smetana [-] , P. Trdlička [-] , P. Polívka [-] , L. Strejc [-] (74. J. Hašek [-] ) , V. Bouček [-] , J. Roubíček [-] (61. M. Brožík [-] ) , M. Opatrný [-] , P. Mareš [-]

TJ Klášter
V. Bárta [-] - M. Hora [-] (72. J. Peroutka [-] ) , M. Suko [-] (63. L. Tobrman [-] ) , P. Velíšek [-] , M. Dolák [-] , T. Loukota [-] , T. Pekárek [-] , R. Sedláček [-] , L. Pelikán [-] , D. Míčko [-] , M. Karlík [-] (53. J. Růžička [-] )

ŽK: 71. P. Trdlička - 36. M. Suko , 69. P. Velíšek , 83. J. Peroutka .
Hráči zápasu: V. Bárta .
Místo: Tráva. Počet diváků: 100. Rozhodčí: Pašek Milan - JÍLEK Aleš, LANGMAJER Ladislav.