17.kolo, Vysočina | 1.B třída sk. B, 2015-2016

--

--

Dukovany přejely Svratku

0

První poločas nabídl vyrovnanou partii a po dvou šancích na obou stranách. Do kabin se však šlo za bezbrankového stavu.

Vše podstatné se tedy odehrálo ve druhém poločase. Ten začali domácí smolně, když chyboval stoper Řezáč a toho využil k vedoucímu gólu Pekárek. Odpověď Dukovan však na sebe nenechala dlouho čekat. O tři minuty později postupoval sám na brankáře Černý a bylo srovnáno. Podobná situace se opakovala v 61. minutě, kdy pro změnu překonal tváří v tvář Petra domácí útočník Hron. Hráči od jaderné elektrárny se tak dostali do pohody, měli více ze hry a skóre v jejich prospěch narůstalo. V 71. minutě zvýšil hlavou do šibenice střídající Železník. Utkání se dohrávalo za převahy Dukovan. V 80. minutě přidal čtvrtou branku Koníř. Brankový účet zápasu uzavřel levý obránce Fojtášek, který se vydal na útočný výlet, byl ve vápně faulován a z nařízené penalty upravil na konečných 5:1.

SFK Dukovany 2001
J. Boreš [-] - O. Horák [-] (18. J. Železník [-] ) , J. Černý [-] (70. M. Němec [-] ) , P. Pislcajt [-] (77. P. Horák [-] ) , Š. Hron [-] , M. Fojtášek [-] , I. Koníř [-] , P. Sedláček [-] , Z. Prokeš [-] , J. Kunc [-] , M. Řezáč [-]

FK TJ Radešínská Svratka
M. Petr [-] - P. Veselý [-] , J. Chrást [-] (46. J. Janů [-] ) , J. Janů [-] , M. Šacl [-] - M. Pekárek [-] , M. Mužátko [-] , A. Jinek [-] (77. T. Kilian [-] ) , J. Dostál [-] - I. Plhal [-] , B. Jandourek [-] -

ŽK: 38. J. Kunc , 54. P. Sedláček - 64. A. Jinek , 65. M. Mužátko , 73. J. Dostál , 88. I. Plhal .
Místo: Dukovany. Počet diváků: 150. Rozhodčí: ROSICKÝ Pavel - PORUPKA František, RYGL Luboš.