--

--

0

Další domácí ztráta Uničova, který na jaře čeká na první vítězství.

Podle tabulkového postavení byli domácí favority, přesto se však před Líšní měli hodně na pozoru. Hosté se ujali vedení pět minut před přestávkou. Na gól Milana Halašky ale dokázal Uničov bleskově odpovědět. O vyrovnání se postaral Aleš Krč.

Domácí po změně stran pokračovali v bojovném výkonu, za což byli odměněni. Centr Jeřábka dotlačit do branky Tomáš Vasiljev. O dělbě bodů rozhodla penalta pro Líšeň v 80.minutě, kterou bezpečně proměnil Miroslav Král.

SK Uničov
Jiří Navrátil, trenér Uničova: Věděli jsme, že přijede kvalitní soupeř, kterého předcházela dobrá pověst. Je to béčko Zbrojovky, takže jsme měli jasno, že jejich kádr musí být kvalitní. Po naší vedoucí brance na 2:1 jsme soupeře drželi daleko od branky, nenechali jsme je rozehrávat. Bohužel přišla osmdesátá minuta a náš nedůraz v obraně. Čtyřikrát jsme nedokázali míč důrazně odkopnout, pořád se to vracelo do vápna a nakonec nás potrestal rozhodčí penaltou, nebojím se říct vymyšlenou. Už jsem věřil, že to nějak dohrajeme a získáme vítězství, ale bohužel jsme zase minus dva body.

SK Líšeň
Miroslav Král, obránce SK Líšeň: První poločas jsme kontrolovali hru, začátek byl z obou stran opatrný, domácí hráli hodně nakopávaných míčů za obranu, ale to jsme si pohlídali. Měli sme 2 až 3 vypracované šance po kombinaci a z jedné jsme dali Milanem Halaškou na 0:1, ale vzápětí domácí vyrovnali po naší chybě, kdy mezi stopery si ze strany zaběhl Krč a vyrovnal. Druhý poločas jsme začali vlažně a po druhé chybě ve středu hřiště a následném centru ze strany dal Uničov na 2:1. To nás nakoplo, zatlačili jsme domácí a měli další šance, ale gól jsme dali až z penalty. Dál jsme pokračovali aktivně, v 87.minutě šel po naší kombinaci úplně sám na brankáře Adam Lisický, ale místo zakončení po zemi kolem brankáře ho loboval a přestřelil. Před zápasem by jsme bod brali, ale po průběhu je to pro nás další ztráta bodu.