--

--

--

--

Špatný výkon domácích a další prohra Vilémova, znamenající konec nadějím na záchranu

0

Domácí borci chtěli ještě vykřesat v případě výhry nad posledním celkem tabulky maličkou naději na záchranu, ale hra se jim vůbec nedařila a na jaře výrazně posílený celek Louny je přehrál a odvezl si po zásluze všechny tři body.

Vilémovští stále postrádali vykartovaného Soukupa i Krasnického, dále chyběli Buryánek, Ruszó a Kurel, který však začíná pomalu s tréninkem a měl by být na podzim připraven zasáhnout do hry. Domácím borcům se tento zápas skutečně nepovedl, kupili jednu chybu za druhou a hosté toho dokázali zkušeně využít. V první půli hosté výborně bránili a využili dvou školáckých chyb v rozehře domácích. Ti se nedokázali dostat ani do jedné čisté šance a tak se šlo do kabin za dvoubrankového vedení hostů.

Do druhé půle nastoupil místo Hnízda do středu pole domácích Kopřiva a v brance vystřídal Vaňaka do té doby odpočívající druhý gólman Ondrka. Po snížení Kaňkovského na 1:2 to vypadlo, že domácí ještě dají síly dohromady a pokusí se otočit výsledek, ale zcela zbytečný gól na 3:1, když o hlavu menší střelec hostů přeskočil vilémovského bránícího hráče, zápas rozhodl a utkání se vlastně již jen dohrávalo.

Nejdůležitější minuty zápasu:

6´- na rohový kop Jägra si naskočil Jirchář, posunul míč na Hnízda, ale ten v dobré šanci minul

7´- trestný kop hostů z 25-ti metrů skonči na dobře postavené zdi domácích

18´- rychlý brejk hostů po špatné rozehře domácích a Kučera hlavou dává úvodní gól zápasu – 0:1

27´- další chyba domácích v rozehře a brejk hostů zakončuje Bednář do prázdné branky – 0:2

45´- trestný kop hostů z 20-ti metrů zahrával Kučera, ale jeho střela šla jen těsně nad branku

59´- únik hostů do otevřené obrany domácích, ale nikým nekrytý Soukup střílel jen nad branku

59´- další rychlý únik hostů, ale Nobst nevyzrál na Ondrku, který vyběhl a míč vyrazil na rohový kop

61´- krásný centr Čonky do vápna hostů a Kaňkovský hlavou snížil na rozdíl jedné branky – 1:2

67´- hosté vyšachovali domácí obranu a Okurka šel sám na gólmana Ondrku, který jej vychytal

77´- centr do vápna a špatně přikrytý Schettl hlavou zvyšuje na 1:3 pro hosty

80´- hosté v další čisté šanci Popelkou, ale Ondrka opět předvedl své kvality a šanci zlikvidoval

84´- další brejk hostů do odkryté obrany a Popelka do prázdné branky zvyšuje na – 1:4

86´- faul na Kaňkovského ve vápně a jasná penalta, kterou postižený proměňuje a snižuje na – 2:4

87´- česká ulička Jindřicha na Kaňkovského a ten sám tváří v tvář gólmanovi hostů hattrick nezavršil

Rohy:  7 - 9  Držení míče:  46% - 54%  Ofsajdy:  3 - 8  Fauly:  14 - 12  Střely na bránu:  5 - 11  Mimo: 6 - 10

SK Vilémov
SK VILÉMOV: Diváků ubývá a nejsou příliš spokojeni s výkony a výsledky vilémovského týmu, ale je to přeci jen fotbal a zábava, takže věřme, že poslední dva zápasy důstojně dohrajeme a na podzim v Krajském přeboru, budeme zase podávat solidní výkony a vyhrávat daleko více zápasů než v divizi.