--

12. A. Krč , 18. A. Krč , 56. A. Krč - 15. V. Látal , 72. L. Salachna , 75. M. Neubert
0

SK Hanácká Slavia Kroměříž
Vlastimil Chytrý, trenér HS Kroměříž: Utkání pro nás začalo jako zlý sen. David Čep si při vzdušném souboji poranil záda a musel už v 5.minutě střídat a o minutu později domácí z penalty vedli 1:0. Pro nás smolné utkání, které jsme nakonec touhou a bojovností ve druhém poločase nakonec mohli i vyhrát, ale v 85.minutě Steinera vychytal domácí brankář, takže divoké utkání se spoustou chyb na obou stranách skončilo 3:3. Domácí měli za celé utkání tři střely a dali tři branky, my jsme nevyužili dvě stoprocentní šance a proto utkání skončilo remízou.