22.kolo, Ústecký | 1.B třída sk. A, 2015-2016

--

--

22. M. Gabriel (vl.) , 30. M. Boštík , 35. L. Peleška , 52. P. Bandas , 61. P. Bandas , 65. P. Bandas , 74. L. Dančo , 82. L. Ledvinka
0

Lídr tabulky dorazil na hřiště zachraňující Čechie pouze z desíti hráči a navíc bez brankáře.

Byli jste se na zápase podívat? Ohodnoťte jeho úroveň, kvalitu jídla a pití, výkon rozhodčích nebo jednotlivých hráčů!

Odpor hostů držel do vlastního gólu

Už během sezóny prosákly informace, že Chuderov by v případě vítězství v soutěži postup s díky odmítl. V posledních třech zápasech navíc dvakrát prohrál a inkasoval dohromady 12 branek. To Čechie spadla na jaře do herní krize. Podluží naposledy zaslouženě prohrálo v Benešově a potřebovalo tři body jako sůl. Na podzimní utkání by v Podluží nejraději zapomněli, Chuderov jim na domácím trávníku nasázel devět branek. Ale nyní přijel lídr v úplně jiné sestavě. Brankářská jednička Bakiu je zraněný, nedorazil ani náhradní gólman Kubálek. Mezi tři tyče tak musel Krnáč. Hosté drželi bezbrankový stav do 22. minuty, než skóre otevřel vlastní trefou kapitán Gabriel. Do poločasu padly ještě dva góly. Po půl hodině hry zvýšil na 2:0 Boštík, o pět minut později dal na poločasových 3:0 Peleška.

Diváci si přáli ještě větší nářez

Po změně stran už Chuderov hrál po odstoupení jednoho hráče v devíti. Podluží se ani moc nenadřelo a přesto dávalo jednu branku za druhou. Během třinácti minut se hattrickem blýskl Patrik Bandas, který se trefil v 52., 61. a 65. minutě. To už Chuderov prohrával 0:6...A kanonáda nekončila. V 74. minutě přidal sedmý zásah Dančo a v 82. minutě zakončil tak trochu komediální odpoledne Ledvinka, který uzavřel skóre na konečných 8:0. A to mohli dát domácí daleko více branek. Ale chyběla motivace a možná v závěru i potřebná chuť. Hodně důležité body posunulo Podluží s 30 body na desáté místo, Chuderov i přes velkou blamáž je stále s pětibodovým náskokem první. A co víkend? Na Horní Podluží čeká těžké utkání v Trmicích, Chuderov by si měl doma napravit reputaci proti posledním Dobkovicím. Ale jak je vidět, v této soutěži je opravdu všechno možné.

TJ Čechie Horní Podluží
Martin Petružálek, trenér Čechie Horní Podluží: "Pokud tým, hrající o záchranu, porazí takovým rozdílem lídra tabulky, může to být hodně zavádějící. Chuderov však dorazil v tristní sestavě. Je těžké se motivovat , když vedete a ani nemusíte hrát extra fotbal. Prostě amatérský fotbal už dávno není výkonnostní, je pouze zábavou těm, kteří chtějí hrát a mít své fanoušky v dobách dobrých i těch méně povedených."

M. Krajčovič [-] - L. Peleška [-] , L. Sobota [-] , V. Riedel [-] (62. L. Ledvinka [-] ) , M. Drátovník [-] - M. Bulejko [-] , L. Dančo [-] , J. Chaloupecký [-] - M. Boštík [-] (32. M. Bužík [-] ) - D. Čech [-] (54. T. Kovač [-] ) , P. Bandas [-]

FK Chuderov
T. Krnáč [-] - M. Protschke [-] , R. Kratochvíl [-] , R. Moučka [-] , S. Vosyka [-] - M. Gabriel [-] , M. Hladík [-] , M. Jouza [-] - M. Vrbíček [-] , Z. Zvonek [-] , M. Rohlík [-]

ŽK: 33. J. Chaloupecký , 53. L. Peleška - 30. M. Jouza .
Počet diváků: 60. Rozhodčí: Vydra Jiří - SMREČEK Ladislav, ČERVENÝ Tomáš.