14.kolo, Středočeský | Rakovník | Okresní přebor , 2015-2016

--

Nakonec o výsledku rozhodla nešťastná situace před brankou

30. J. Melč
0

V sobotu hráči Janova přivítali družstvo SK Pavlíkov. Jasný výsledek ale utkání nepřineslo, nulu na obou stranách prolomili hosté nešťastnou tečí, která skončila ve vlastní bráně. Uvidíme jak bude SK Pavlíkov v jarní části pokračovat, zda nás ještě překvapí a potvrdí slova Tomáše Hinka, který mluvil o udržení se ve II. třídě.

Nepříliš pohledné utkání sebou neslo známky nerozehranosti obou soupeřů a těžkého terénu. První poločas byl ve znamení tlaku domácího týmu, ze kterého  dokázali vytěžit pouze jednu branku, kdy si po trestném kopu Melče hosté nešťastnou tečí vstřelili vlastní gól, 1:0. Ve druhé půli se hra vyrovnala a díky perfektním zákrokům brankáře Kopáčka, který dokázal udržel čisté konto, se podařilo domácím udržet těsné vedení a tím vybojovat plný počet bodů.

Sokol Janov
Tomáš Kinter: "Hráče bych pochválil za bojovnost, se kterou přistoupili k zápasu a za zodpovědné plnění příkazů trenérské dvojice."