--

--

0

Líšeň se vrátila na vítěznou vlnu a doma rozstřílela HFK Olomouc.

Skóre otevřeli domácí už v 6.minutě, když po rohovém kopu se míč odrazil na hranici pokutového území, tam se do něj opřel Fischer a jeho ránu tečoval těsně před Muchou do sítě Miroslav Král. V 19.minutě Halaška využil zaváhání hostující obrany, navedl si míč z levé strany na osu hřiště a po jeho přihrávce nedal Muchovi šanci Šumbera 2:0. Ve 35.minutě upravil na poločasových 3:0 Přerovský po nahrávce Šumbery.

V 66. minutě byl na začátku celé akce domácí brankář Veselý, který vychytal hlavičkujícího Soukupa a hned rozehrál na Šumberu, jenž vyslal dlouhým pasem Halašku, který využil špatné komunikace mezi Muchou a hostujícími obránci a zvýšil na 4:0. Na konečných 5:0 pro domácí upravil v 75.minutě Halaška, který vyzrál na ofsajdovou past holické obrany a naběhl si na dlouhý pas, míč mu ale špatně skočil a tak jej hlavou ještě přiklepl Šumberovi, který neměl problém překonat Muchu a připsat si již druhou branku.

SK Líšeň
Miroslav Král, stoper SK Líšeň: Opět nám přišli pomoct kluci ze Zbrojovky, Šumbera a Fischer, což byli pro nás klíčový a rozdílový hráči. Zápas byl hodně v tempu a my jsme měli šance z brejku, které jsme využili. Druhý poločas jsme kontrolovali prostor a dobře bránili. Až na jeden moment jsme HFK na dostřel naší branky skoro nepustili a znovu jsme udeřili z brejku. Posledních 15 minut se za stavu 5:0 už jen dohrávalo. Výsledek je pro HFK trošku krutý, ale žádné vyložené šance neměli.