--

--

--

0

Závěr sezóny Třebíčským vyšel a po vítězství ve Vyškově si připsali i první výhru na jaře v domácím prostředí

Už od prvních minut byla lepším týmem hostující Holice, která se daleko více lépe pohybovala po hřišti a kombinovala. Domácí Třebíč hrála především dlouhé nákopy za obranu, které hostující obrana bez problémů likvidovala. V prvním poločase také mohli jít holičtí do vedení, ale to by musel nejdříve útočník Soukup proměnit alespoň jednu ze dvou dobrých příležitostí a po něm i Kostorek.

Ve druhém poločase se nejdříve po rohovém kopu trefil hlavou od tyče Igbinoba a domácí vedli 1:0. Radost jim ale netrvala dlouho, protože hned o minutu později bylo srovnáno. Hlavica našel dlouhým pasem za obranu Soukupa, který ještě brankáře Doležala nepřekonal, ale odražený míč se dostal ke Kostorkovi, který jej poslal do sítě. Rozhodnutí přinesla 80.minuta a hostující hráči se zlobili na rozhodčího Trávníčka. Ten neodpískal faul na vracejícího se Hlavicu, když jej za zády křižoval třebíčský útočník Oura, brnknul holickému zadákovi o nohy a tím jej zpomalil. Pak už se lehce dostal před něho a střelou ke vzdálenějí tyči rozhodl utkání ve prospěch domácích 2:1.