--

--

--

0

Domácí v prvním poločase spoléhali na velkou bojovnost, nakopávané míče na vysoké útočníky a na brejkové situace, s kterými si obrana hostů většinou dokázala poradit. V jednom případě se domácí po rychlé akci dokázali dostat do koncovky, kdy ránu z hranice velkého vápna výborným zákrokem vyrazil do bezpečí brankář Herco. Na druhé straně lépe kombinující hosté měli několikrát šanci skórovat, ale příležitosti, kdy dvakrát běžel útočník Srp sám na brankáře, nevyužili, jednou dobrým zákrokem zachránil domácí gólman, podruhé hostující útočník uklouznul, když se pokusil udělat vyběhnuvšímu brankáři kličku. Ve 35. minutě už ale Aritma inkasovala, když po pěkné akci zakončil střelou z vápna k tyči Hájek. Žádné další šance už se ani na jedné straně neurodily a tak se šlo do kabin za stavu 0:1 pro hosty!

Druhá půle se vyznačovala snahou domácích o vyrovnání, ale mimo několika standardních situací, které obrana spolu s brankářem hostů odvrátila, se do žádné ložené situace Aritma nedostala. Hořovicko hrozilo z brejků, dostalo se k šancím, ale hráče hostů dvakrát zradila koncovka. Až v 81.minutě po kolmici Nademlejnského na nabíhajícího Vrabce přišel pojišťovací druhý gol. Záložník hostů svoji šanci nekompromisně proměnil a o sedmém vítězství FK Hořovicka v řadě už nebylo pochyb.

SK Hořovice
Luděk Kaufman (Hořovicko): "Jeli jsme na Aritmu pro vítězství a to se povedlo, na příjemném stadionu se hrál spíše bojovný zápas, bylo vidět, že hráči domácích chtějí bodovat a nutno říci, že byli zvláště v prvním poločase důraznější a agresivnější v soubojích. My byli určitě fotbalovější, více jsme drželi míč, ale ani ze dvou samostatných úniků jsme nedokázali skorovat. Domácí Aritma po celý zápas hrozila díky svým vysokým a důrazným hráčům zejména ze stand. situací, které jsme nakonec přestáli bez úhony. Až druhá branka nám dala potřebný klid a zápas jsme dovedli do vítězného konce! Myslím si, že i přes velkou snahu domácích, jsme vyhráli zaslouženě! Nejlepším hráčem bych vyhlásil našeho brankáře Milana Herca, který v prvním poločase zlikvidoval nepříjemnou střelu domácích a po celý zápas působil jistě. Velmi svému týmu pomohl při standardkách, kdy i přes vysoké a důrazné hráče domacích vždy dokázal zasáhnout a míč uklidit do bezpečí."