--

Přestřelka skončila plichtou

0

Zápas ve kterém mohli fanoušci vidět šest branek, skončil remízou 3:3.

Zápas celků z vyšších pater divizní tabulky vyšel ze začátku lépe hostům z Rosic. Přímý kop Šípa ještě po osmi minutách hry dokázal brankář Skočdopole vyrazit. O minutu později však už ale kapitulovat, když Černý upláchl po pravé straně a jeho centr dopravil za záda domácího brankáře Malata - 0:1. V 11. minutě však na světelné tabuli svítily dvě jedničky. Válek ve velkém vápně obtančil kolem Drbala a střelou k levé tyči vyrovnal - 1:1. Po půlhodině hry mohly jít Rosice opět do vedení, ale střelu Malaty na přední tyč zpacifikoval Skočdopole. Po zbytek poločasu se hrál fotbal ve vysokém tempu, ale s minimem šancí na obou stranách.

Po hodině hry přímý kop Malaty mířící do víka Skočdopole bravůrně vyrazil na roh. Domácí zahrozili o chvíli později střelou Bendla, která je těsně minula pravou tyč. V 68. minutě byl faulován v pokutovém území domácí Černý a Urban penaltu i se štěstím proměnil - 2:1. Patnáct minut před koncem mohl srovnat Kršák, ale v ideální pozici mu míč nesedl a on pálil těsně vedle. V 81. minutě prodloužil hlavou míč za obranu Vítámvás a Kratochvíl svůj samostatný nájezd zakončil lobem domácího brankáře - 2:2. V 85. minutě mohly jít Rosice do vedení, ale střela Vaňka se do brány nevešla. O minutu později byl těsně před vápnem faulován Malata, a sám postižený i s přispěním teče poslal hosty do vedení - 2:3. Z něho se hosté radovali opět jen dvě minuty, když Ujčík po centru zleva přesnou hlavičkou vyrovnal na konečných 3:3.

Slavoj Polná
Michal Lovětinský (trenér): Byl to takový remízový zápas, my jsme byli lepší v první půlce, ve druhém se to vyrovnalo, protože nám chyběl pohyb a klid v rozehrávce. Bylo to spíš o nakopávaných balonech za obranu, a to jim vyhovovalo, a nakonec to i otočili. Ale my jsme naštěstí dokázali ze standardky vyrovnat, a myslím že zaslouženě. Zdroj: http://zdarsky.denik.cz/fotbal_region/vrchovina-zustava-po-deviti-kolech-posledni-20160926.html

J. Skočdopole [-] - I. Ujčík [-] , V. Haala [-] (78. Š. Bambula [-] ) , J. Zábrodský [-] , M. Šimek [-] - Z. Tlačbaba [-] (60. J. Holub [-] ) , J. Kubec [-] , J. Urbánek [-] , P. Benda [-] - T. Válek [-] , J. Hrdlička [-] (67. J. Klíma [-] ) -