HISENSE SESTAVA KOLA - 6.kolo Plzeňský | 1.B třída sk. B, 2023-2024

Datum kola: 23.09.2023

0

V 6. kole bylo k vidění dohromady 35 gólů! Domácí vyšli vítězně ze tří utkání, hosté se radovali rovněž třikrát. Jeden duel skončil remízou. Předem se omlouváme všem hráčům, které jsme ve formaci 3-4-3 dali na jinou pozici, než obvykle hrají. Ale věříme, že by si s ní i tak poradili.

BRANKÁŘ:

Jiří Kovařík - Jako jediný brankář 6. kola udržel čisté konto. A i když v zápase proti Strážovu neměl tolik práce, tak podal spolehlivý výkon.

OBRANA:

Matěj Bajer - Utkání proti Klatovům začal v obraně, poté se přesunul na kraj zálohy a následně zamířil do středu zálohy, kde se mu dařilo vůbec nejvíc. Výborný individuální výkon okořenil brankou v 30. minutě.

David Kolář - Podal velmi obětavý výkon, poctivě bránil, vyhrál všechny souboje a žádný nevypustil, vyhlavičkoval z brány jasný gól a předvedl několik skvělých obranných zákroků.

Josef Hlůžek - Měl za zápas několik nebezpečných náběhů, neustále hýřil aktivitou a vstřelil vyrovnávající branku na 2-2. Jednalo se vůbec o jeho první gól v dresu Chanovic.

ZÁLOHA:

Michal Marek - Znovu patřil k nejlepším hráčům Švihova. Má neskutečně přesnou střelu, což i dvakrát pocítil Hrádek.

Tomáš Jandečka - Zdobila ho přesná rozehrávka, výborně spolupracoval se spoluhráči a do hry Měcholup přinesl klid.

Pavel Javorský - Od úvodních minut zkušeně táhl mužstvo za vítězstvím. Ve 35. minutě vsítil první branku.

Vladislav Fiala - Rozdílový hráč. Na podzim podává výborné výkony a zápas proti Bolešinám nebyl výjimkou. Navíc se opět gólově prosadil.

ÚTOK:

Miroslav Polívka - Do střeleckých statistik se jednou zapsal a na dvou gólech měl velký podíl díky své obrovské bojovnosti.

Jaroslav Kubaň - Zkušený útočník Chanovic si proti silným Horažďovicím připsal dvě branky, jeho druhá trefa ze 79. minuty byla navíc vítězná.

Jan Vlček - Útočník Starého Plzence rozvlnil síť Blovic dvakrát a neustále bojoval. I když jeho tým dohrával od 79. minuty v devíti, tak nakonec slavil cenné tři body.

Hlasovat pro hráče můžete od 25.09.2023 19:26 do 27.09.2023 11:59

Hlasování bylo ukončeno

Hlasování jsme ukončili. Brzy se dozvíte vítěze. A pokud váš favorit nevyhrál, nevadí, pokud bude i nadále předvádět skvělé výkony, budete ho nacházet v dalších sestavách kola :)