26.kolo, Středočeský | Krajský přebor , 2023-2024

--

--

Gólová přestřelka v Chlumci, s velkým obratem!!

9

Zápas, který musel bavit každého fanouška fotbalu. Bylo v něm vidět sedm branek, produktivní byli rovnou dva hráči, kteří dali po dvou brankách a k vidění byla i červená karta

Utkání, ve kterém se toho událo víc než dost a musel bavit každého nezaujatého fanouška, padlo v něm totiž dohromady 7 branek. Domácí tým SK Chlumec v zápase pokaždé prohrával, dokonce už v 18. minutě zápasu 2:0, když se trefil za záda Davida Vostárka, průhonický Martin Medek. Jen pouhou minutu před ním se ještě prosadil svým prvním gólem v zápase Jakub Štěpnička.

Domácím se povedlo po chvilce snížit na rozdíl jedné braky, skóroval Václav Bláha, ale po poločase se šlo do kabin za stavu 1:3 z pohledu domácích, jelikož se opět prosadil Jakub Štěpnička. Průhonice jasně ovládli první půli a měli slibně nakročeno k zisku tří bodů.

Jenže fotbal se hraje 90. minut a hosté si asi mysleli, že výhra bude jejich. Spletli se. V druhém poločase jasně dominovali hoši z Chlumce SK. Druhý gól v zápase přidal Václav Bláha, k němu se po jedné brance přidali Petr Sirotek a Miroslav Čížek a pro Průhonice to musela být velmi krutá porážka, což neunesl hráč Dominik Škarda a viděl tak za protestování druhou žlutou kartu.

SK Chlumec
Radek Vostárek – vedoucí mužstva: "Hráče musím pochválit za druhý poločas. V první půli to byl od nás bezkrevný profesorský výkon".