Hráčem 18. kola, III. třída Rakovník, se stává...

Datum kola: 21.05.2016

I v tomto kole jste mohli hlasovat pro tu nejlepší jedenáctku. Hlasování je ukončeno a vzešel z něj jeden vítěz. Kdo vyhrál? Přečtěte si tento článek!

Výsledky hlasování

Petr Maršík

35%

Tento týden zvítězil útočník z Roztok, Petr Maršík. Zasloužil si nominaci, za to, že v zajímavém duelu Sýkořice – Roztoky poslal svůj tým v 50. minutě do vedení.

2. Jiří Kos 22%
3. Filip Kotchera 13%

0

Na druhém místě v sestavě 18. kola skončil Jiří Kos, který od fanoušků za svůj výkon obdržel nadprůměrnou známku 7,7. Tentokrát Filip Kotchera nezvítězil, ale i tak zůstal na "bedně".  Byl jednou z nejvýraznějších postav Sýkořic v utkání proti Roztokům, připsal si jednu branku, když v 70. minutě vyrovnával na 1:1.