10.kolo, Moravskoslezský | Opava | Okresní přebor , 2023-2024

--

--

Bohuslavice přejely Jakartovice

13

Domácí tým už po poločase vedl o tři branky. Ve druhém ještě svůj náskok navýšil.

Bohuslavice vedly o tři branky

¨Bohuslavice na svém hřišti přivítaly mužstvo z Jakartovic. Už v šesté minutě posadil Koval roh na hlavu Štěfka, který pohotově poslal míč do sítě – 1:0. Pak se do dobré šance dostával hostující Holub, ale pouze nastřelil před sebou stojícího hráče. V 18. minutě obral Piatkevič o míč hostujícího brankáře Piatkeviče, nahrál balon Kotzurovi, jenž ho pak uklízel do odkryté brány – 2:0. Ve 28. minutě vybojoval míč Adama Janoš, který jej poslal před bránu, kde jej tečoval do sítě Kotzur – 3:0. Za tři minuty pak střílel do náruče brankáře Piatkeviče Adam Janoš. Ve zbytku první půle se už nic podstatného nestalo.

Bohuslavice vedení navýšily

V úvodu druhé půle pak po centru Kosky hlavičkoval těsně vedle Kotzur. V 51. minutě vystřeli zpoza šestnáctky Kozel a prostřelil gólmana Piatkeviče – 4:0. Za minutu šli na hostujícího brankáře tři domácí hráči a Tilleczek zakončil akci tím, že obhodil brankáře – 5:0. V 71. minutě pak vystřelil Jan Janoš svůj přímý kop nad hostující branku. Čtvrthodinu před koncem zápasu uvolnil Šupák Poštulku a ten obstřelil brankáře Večerka – 5:1. Deset minut před koncem zápasu vychytal samostatný nájezd Faiky brankář Piatkevič. Šest minut před koncem nabil Mika pro Kotzura, který tvrdou ranou z dvaceti metrů uzavřel hattrick – 6:1. Hned za minutu vylapal brankář Piatkevič Kosku. V 88. minutě po rohu Jana Janoše hlavičkoval vedle Kotzur. Za pár seuknd pak šel z půlky hřiště sám na brankáře Vojtěch Janoš a z dvaceti metrů vypálil nad bránu. V nastavení pak přímý kop Kozla uklidil efektně patičkou k tyči Koska – 7:1.

Bohuslavive v příštím kole jedou do Štáblovic. Jakartovice budou hostit Březovou.

SK Bohuslavice
František Fiurášek (hlasatel): Jakartovice sice měly nějaké záblesky, ale náš tým byl jednoznačně lepší a předvedl týmový výkon.

FK Jakartovice
Marek Poštulka (hráč): Budu se opakovat jako každý týden. Na tři góly jsme jim opět nahráli sami. Dělali jsme opět chyby, a ty soupeř trestal. Neumíme si pohlídat ofsajd systém. Musím pochválit rozhodčí za super výkon, a kluky z Bohuslavic, kteří hráli férově. Kaňkou na zápase bylo zranění Poštulky.

M. Večerek [-] - P. Štefek [-] , A. Janoš [-] (57. A. Ohřál [-] ) , T. Tilleczek [-] (78. O. Mika [-] ) , D. Kotzur [-] , J. Janoš [-] (71. M. Faika [-] ) , T. Koska [-] , V. Janoš [-] , Š. Dudek [-] (46. J. Kanovský [-] ) , V. Mička [-] , M. Koval [-] (30. J. Kozel [-] )

J. Piatkevič [-] - P. Lacko [-] (57. M. Šovčík [-] ) , M. Poštulka [-] , A. Kreisl [-] , T. Šupák [-] , P. Bosák [-] (57. T. Hopp [-] ) , R. Holub [-] (75. T. Bartusek [-] ) , M. Valchař [-] , P. Horvát [-] , K. Török [-] , F. Havlíček [-]

ŽK: 27. P. Horvát , 58. T. Šupák .
Počet diváků: 71. Rozhodčí: KOPPERBERG Michal - PINČEK Milan, ULRICH Josef.