BYDLÁK David
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Řepov - Zeleneč 2:0 (1:0) 05.05. 17:00 -
Záryby - Čelákovice 1:4 (0:2) 21.04. 17:00 -
Hradištko - Drahelice 2:0 (1:0) 20.04. 17:00 -
Libčice - Dobrovíz 2:4 (0:2) 13.04. 16:30 -
Velim B - Býchory 4:2 (2:1) 07.04. 16:30 -
Miřetice - Vyžlovka 1:1 (1:0) 31.03. 12:30 -
Beroun - Kralupy 1:3 (0:1) 23.03. 15:00 -
B.Poděbrady - Lysá 4:1 (2:0) 04.11. 14:00 -
Velim - Poříčí 2:0 (0:0) 21.10. 15:30 -
SKMK - Pátek 3:0 (2:0) 15.10. 15:30 -
Říčany - U.Janovice 5:0 (2:0) 23.09. 16:30 -
Sadská B - Bobnice/Dvory 6:0 (3:0) 17.09. 16:30 -
B.Poděbrady B - Milovice 1:3 (0:1) 10.09. 17:00 -
Kosoř - Podlesí 6:1 (3:0) 02.09. 10:00 -
Kounice - Hradištko 6:4 (5:3) 27.08. 17:00 -
Klecany - Kladno B 3:0 (0:0) 26.08. 10:30 -
Kunice - Prčice 2:3 (2:2) 03.06. 10:15 -
Sadská B - Hořátev 4:2 (1:2) 28.05. 17:00 -
Jinočany - V.Dobrá 1:1 (0:1) 27.05. 17:00 -
Spartak - Hřebeč 0:4 (0:1) 20.05. 10:30 -
Vraný - Hředle 2:2 (2:2) 07.05. 17:00 -
Žitovlice - Vestec 1:0 (0:0) 30.04. 17:00 -
Tatce - Předhradí 2:5 (1:2) 22.04. 17:00 -
Klecany - Milín 2:1 (0:1) 22.04. 10:30 -
Odřepsy - Libice 3:0 (1:0) 16.04. 17:00 -
Jičín - Kostelec 6:0 (0:0) 15.04. 14:00 -
Čáslav B - Čelákovice 3:1 (3:0) 09.04. 16:30 -
Pečky - B.Podolí 3:2 (2:1) 26.03. 15:00 -
S.Boleslav - Vlašim B 9:1 (5:1) 11.03. 10:15 -
Předhradí - B.Poděbrady B 1:0 (0:0) 13.11. 14:00 -
Doksy - Beroun 1:0 (1:0) 12.11. 14:00 -
Kostomlaty - Všejany 0:3 (0:1) 06.11. 14:00 -
Slavia - Jince 7:0 (6:0) 05.11. 14:00 -
Zeleneč - B.Podolí 1:0 (0:0) 23.10. 15:30 -
Sedlčany - Velim 4:1 (2:0) 16.10. 15:30 -
Velenice - Libice 0:0 (0:0) 02.10. 16:00 -
Všestudy - Kosmonosy B 2:5 (1:3) 25.09. 16:30 -
Povltavská FA B - Beroun 0:2 (0:1) 03.09. 17:00 -
Semice B - Třebestovice 3:3 (2:2) 28.08. 17:00 -
Mníšek - Chlumec 1:4 (1:2) 19.06. 17:00 -
Luštěnice - Mělník 6:0 (3:0) 04.06. 17:00 -
D. Dušníky - Lety 1:2 (0:0) 22.05. 17:00 -
Miřetice - Úvaly 1:1 (0:0) 15.05. 14:00 -
Čáslav B - Záryby 5:0 (4:0) 01.05. 17:00 -
Sázava - Říčany 3:1 (1:0) 16.04. 17:00 -
Jíloviště - Mníšek 10:2 (7:2) 08.04. 18:00 -
Velim - Poříčí 1:0 (1:0) 03.04. 16:30 -
Vlašim B - Č. Brod B 1:0 (1:0) 12.03. 14:30 -
Nelahozeves - Zdice 2:2 (1:0) 06.11. 14:00 -
Sedlčany B - Králův Dvůr B 0:2 (0:0) 30.10. 14:00