BENEŠ Jan
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Liberec B - Hradec B 3:1 (1:0) 05.05. 10:15 -
Hostouň - Dukla B 1:0 (0:0) 28.04. 17:00 -
Admira - Robstav 0:2 (0:1) 14.04. 10:15 -
Kolín - Jablonec B 1:0 (0:0) 29.03. 10:30 -
K. Vary - Písek 0:2 (0:2) 23.03. 18:00 -
Teplice B - Liberec B 1:1 (1:0) 12.11. 11:00 -
Nelahozeves - Votice 7:0 (3:0) 28.10. 10:00 -
Benátky - Trutnov 3:1 (0:1) 22.10. 15:30 -
B. Rynholec - Lišany 2:4 (1:3) 08.10. 16:00 -
Doubravka - Rokycany 0:0 (0:0) 07.10. 16:00 -
Boleslav B - Hradec B 3:0 (3:0) 24.09. 10:15 -
Ostrov - Březová 2:0 (1:0) 16.09. 16:30 -
Lubná - Oh. Městečko 5:1 (4:0) 03.09. 17:00 -
Dukla B - Písek 2:0 (0:0) 03.09. 10:15 -
Turnov - Letohrad 4:0 (2:0) 20.08. 17:00 -
Sokolov - Doubravka 1:1 (0:0) 05.08. 10:15 -
Olešná - Senomaty 3:6 (2:3) 24.06. 10:00 -
Plzeň B - K. Vary 0:0 (0:0) 11.06. 10:30 -
Benátky - Mýto 2:0 (1:0) 28.05. 17:00 -
Lužná - Žehrovice 2:1 (2:0) 13.05. 17:00 -
Č. Lípa - Kosmonosy 1:0 (0:0) 06.05. 10:15 -
Pavlíkov - Jesenice 4:0 (1:0) 08.04. 16:30 -
Březová - Admira B 1:2 (1:0) 25.03. 15:00 -
Lom - Domažlice B 2:1 (0:0) 18.03. 15:00 -
H. Bříza - Č. Krumlov 3:3 (1:1) 04.03. 13:00 -
Hřebeč - Spartak 2:1 (2:0) 22.10. 10:15 -
Lišany - Olešná 2:2 (1:0) 16.10. 15:30 -
Meteor - Březová 1:4 (1:0) 16.10. 10:15 -
Olešná - Oh. Městečko 3:8 (1:3) 24.09. 16:00 -
Lišany - Pavlíkov 5:2 (3:1) 18.09. 16:30 -
Chomutov - Vilémov 0:2 (0:0) 16.09. 18:00 -
Sýkořice - B. Rynholec 3:2 (1:1) 04.09. 17:00 -
Cerhovice - Rožmitál 5:1 (2:0) 28.08. 17:00 -
Lišany - Oh. Městečko 2:3 (2:2) 21.08. 17:00 -
Poříčí - Povltavská FA B 2:2 (0:1) 11.06. 17:00 -
Velim - Klíčany 0:0 (0:0) 05.06. 17:00 -
Býchory - Jíkev 3:0 (1:0) 22.05. 17:00 -
Lužná - B. Rynholec 10:0 (4:0) 21.05. 17:00 -
Záryby - M.Hradiště 2:4 (1:2) 07.05. 17:00 -
Nelahozeves - Spartak 3:1 (2:0) 30.04. 17:00 -
Kosoř - Nymburk 0:2 (0:1) 23.04. 17:00 -
Klecany - Jíloviště 1:1 (1:1) 15.04. 14:30 -
Nymburk - Nespeky 1:1 (1:0) 27.03. 15:00 -
Olešná - Lišany 4:3p. (1:3) 06.11. 10:00 -
Slavia HK - Cidlina 2:3p. (0:2) 17.10. 14:30 -
S.Boleslav - Holubice 8:3 (3:1) 09.10. 10:15 -
Lysá - Tuchlovice 1:2 (1:1) 28.09. 16:30 -
Pšovka - Čelákovice 6:2 (4:2) 25.09. 16:30 -
Vestec - Chlumec 3:3 (2:2) 18.09. 10:30 -
Dobrovice - B.Poděbrady 3:0 (3:0) 11.09. 17:00