ROZHOVOR S HRÁČEM KOLA - 19.kolo Moravskoslezský | Opava | Okresní přebor , 2022-2023

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 19. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.

Rozhovor nám poskytl David Burda ze Stěbořic.

0
Dobrý den, gratuluji k výhře o hráče kola. Jak vy sám hodnotíte svůj výkon a byly ještě nějaké nedostatky, které by šly vylepšit?
Dobrý den, můj výkon bych rozdělil na dva poločasy. Ten první nebyl vůbec dobrý, tak nějak jsem se neuměl dostat do hry, ale ve druhém hned po tom vstřeleném gólu už mi to šlo. Co se nedostatku týče tak kondička se dá vždycky zlepšovat.
Oproti minulému týdnu s Budišovicemi, byl výkon vašeho týmu o hodně kvalitnější. Kde hledat příčiny toho obrovského zlepšení? A bylo ještě něco, kde by se dalo zapracovat?
Příčina zlepšení? Hráli jsme doma. Letošní sezonu neumíme hrát venkovní zápasy a je jedno jestli hrajeme proti předním příčkám nebo proti někomu kdo je dole. Za mě je to komunikace na hřišti.
S jakými taktickými pokyny jste šli do zápasu?
Že si máme dávat pozor na rychlejší krajní záložníky a střed zálohy, který umí dát balón za obranu.
Překvapila vás nějakým způsobem Březová?
Asi tím že se snažili hrát po zemi, i když dělali chyby.
Co rozhodlo o tom, že jste Březovou porazili rozdílem třídy?
Asi ty dva góly na začátku druhého poločasu, kdy jsme soupeře zlomili.
Popište pro naše čtenáře, jaký to byl zápas.
Začátek byl divoký, ale po gólu na 3:1 jsme se uklidnili a spíš jsme čekali, co vymyslí soupeř. Druhý poločas jsme zcela ovládli.
Vy sám jste vsítil hattrick. Jakým způsoben padly vaše branky?
První byla střela z první z cca 16-18 metrů, střela šla ještě do tyče a gól. Druhý byl centr na přední tyč, a já jsem usměrnil balón do brány. Třetí to spoluhráč prokličkoval přes dva protihráče a potom mi to přihrál na zadní tyč, kde jsem zůstal osamocený.
A prý mohla být ještě jedna, kdy byla branka připsaná hostujícímu hráči. Jak vy jste viděl tuto situaci?
Vůbec nevím, já jsem na ten balón nedoskočil a přes soupeře jsem nic neviděl.
Vzpomenete si, kdy naposledy jste dal hattrick? A dal jste někdy i více branek v jednom zápase?
Hattrick je to můj první. Dva góly jsem už v několika zápasech dal.