HISENSE SESTAVA KOLA - 17.kolo Moravskoslezský | 1.B třída sk. C, 2023-2024

Datum kola: 14.04.2024

0

17. Kolo je za námi a nyní je tu sestava 17. kola a na vás nyní je, aby jste vybrali hráče, který dle vás předvedl nejlepší výkon a budete pro něj hlasovat.

Brankář

Adam Pracuch(Lískovec) - brankář Lískovce předvedl velmi dobrý výkon a pomohl svému týmu k výhře nad Vendryní.

Obránci

Stanislav Cabak(Lískovec) - kapitán Lískovce dovedl svůj tým k dalšímu vítězství.

Tomáš Vlachovič(Oldřichovice) - kapitán Oldřichovic dovedl svůj tým k domácí výhře nad Věřňovicemi.

Tomáš Kusak(FK Sedliště) do třetice kapitán, který dovedl Sedliště k dalšímu vítězství.

Matouš Krejčok(FK Sedliště) - Matouš přispěl jedním gólem k výhře Sedliště nad Nýdkem 4:2.

Záložníci

Petr Horák(Petrovice) - v 50. minutě přidal druhou branku Petrovic, přestože nakonec jeho tým jen remizoval, tak určitě předvedl dobrý výkon a zaslouží si nominaci.

Filip Georgiovský(Dobrá) - v 62. minutě srovnával skóre na 2:2 v zápase s Petrovicemi.

Ondřej Maléř(Lískovec) - Pomohl jednou brankou k výhře Lískovce 3:1.

Vojtěch Michejda(Těrlicko) - vstřelil dvě branky v utkání proti Hnojníku, přestože jeho tým nakonec vedení ztratil a remizoval, tak Vojtěch předvedl skvělý výkon.

Útočníci

Adam Puczok(Oldřichovice) vstřelil dvě branky, čímž svému týmu pomohl výrazně k výhře.

Michael Šostý(Lískovec) - Michael dokázal vstřelit proti Vendryni dvě branky a pomohl tím k výhře svého týmu.

Hlasovat pro hráče můžete od 16.04.2024 10:03 do 17.04.2024 11:59

Hlasování bylo ukončeno

Hlasování jsme ukončili. Brzy se dozvíte vítěze. A pokud váš favorit nevyhrál, nevadí, pokud bude i nadále předvádět skvělé výkony, budete ho nacházet v dalších sestavách kola :)