18.kolo, Vysočina | 1.B třída sk. B, 2017-2018

--

--

Polná otočila duel s Hartvíkovicemi

29

Polná po poločase prohrávala o dvě branky, ale díky vzepětí ve druhé půli slaví tři body. Dotáhla se tak na svého sobotního soupeře.

Hosté po poločase vedli

V Polné se utkaly dva týmy, kterým se na jaře vcelku daří.

Domácí začali lépe, když bombou ze třiceti metrů hned v 5. minutě rozezvučeli břevno hostující branky. Z vedení se však radovali hosté. V 8. minutě se po chybě obránce dostal k míči David Kopuletý, ten našel bratra Martina, jenž posunul míč k Milanovu Outulnému a ten technickou střelou překonal Rychteckého - 0:1. Hosty branka povzbudila. V šanci se objevil Jakub Sýkora, ale gól nedal. Martin Kopuletý sice překonal brankáře, ale trefil jen břevno. Ve 25. minutě vyvezl míč hostující Křivánek, jenž našel Martina Kopuletého, který vyzval svého bratra Davida ke skórování - 0:2. Ke konci prvního poločasu se domácí zvedli, ale žádnou výraznější šanci neměli.

Domácí zápas otočili

Ve druhém poločase domácí na Hartvíkovice vlétli a dostali je pod tlak. Nejprve se domácí prosadili po akci z pravé strany, kterou zakončil Procházka - 1:2. V 58. minutě už bylo vyrovnáno, když se trefil Mühlfeit, jelikož domácí využili rychlého vhazování a dohadujících se hostů k protiútoku - 2:2. Hosté v té chvíli nevěděli, jak si s domácími poradit. Vítěznou branku vsítil v 74. minutě Daniel Voráč, který se po centru z pravé strany nacpal před hostujícího obránce - 3:2. Hosté mohli v závěru vyrovnat, ale Jakub Sýkora místo přihrávky spoluhráčům před prázdnou branku volil složité zakončení, se kterým neuspěl.

Hartvíkovice v příštím kole přivítají Nedvědici. Polnou čeká domácí zápas s Velkým Beranovem.

Slavoj Polná B
Jaroslav Tobolka (trenér): Ve druhé půli soupeř odpadl a my jsme ho přehráli. Pomohl nám střídající Körber, který společně s Holasem režíroval obrat. Výhra po takovém průběhu je vždy hrozně cenná.

TJ Hartvíkovice
Luděk Hadraba (trenér): Velké zklamání, když po půli vedeme o dvě branky. Bohužel ale musím říct, že domácí si za druhou půli výhru zasloužili! Domácí na nás vlétli, kdežto my jsme druhou půli doslova odpadli. Dnes bohužel neměl svůj den ani náš gólman, který nás vůbec nepodržel.

S. Rychtecký [-] - V. Jelínek [-] , Z. Smutný [-] (46. J. Korber [-] ) , D. Procházka [-] , D. Mühlfeit [-] , M. Holas [-] , D. Voráč [-] (83. L. Čaloud [-] ) , F. Gondek [-] , M. Šimek [-] (60. V. Formáček [-] ) , D. Jaroš [-] , J. Barák [-]

P. Chalupa [-] - M. Malý [-] (65. M. Kopuletý [-] ) , P. Křivánek [-] , M. Sýkora [-] , M. Kafka [-] - M. Kopuletý [-] , M. Outulný [-] , D. Kopuletý [-] (74. J. Křehlík [-] ) , D. Horký [-] - J. Sýkora [-] , M. Outulný [-]

ŽK: 76. D. Mühlfeit , 85. V. Jelínek - 41. M. Outulný , 53. M. Sýkora , 69. M. Kafka .
Hráči zápasu: M. Holas , J. Korber , D. Voráč - P. Křivánek .
Počet diváků: 120. Rozhodčí: BURZA Milan - ŠUHAJ Filip, JUŘÍČEK Pavel.