18.kolo, Středočeský | Rakovník | Okresní přebor , 2017-2018

--

--

4. D. Hůla , 48. M. Karnold , 54. Z. Eichler (p.) , 62. D. Hůla , 80. L. Mácha - 11. V. Petrus , 35. J. Matějka
25

Senomaty - Za slunečného počasí přivítaly na domácím hřišti Senomaty soupeře z Rynholce, který se dostal do poločasového vedení. Druhá půle byla pro domácí takřka snová, zápas otočili a připsali si cenné tři body.

Matějka poslal Baník do vedení krásným lobem

Ze začátku zápasu zahrozili hned hosté, když za Kučabou rozezněli tyč. Gólový účet nastartovala chyba v hostující defenzivě, kterou domácí potrestali. Mácha následně naservíroval Hůlovi před prázdnou branku a Haužvic spolu s obranou si mohli sypat popel na hlavu - 1:0. Rynholec ale po chvilce srovnal, když obdržel Petrus míč za obranu a trefil se přesně na zadní tyč - 1:1. První poločas nakonec Baník ovládl, i když to herně nebylo z obou stran úplně ono. Matějka měl míč na svých kopačkách a všiml nepříliš ideálního postavení Kučaby, kterého krásně přeloboval - 1:2.

Senomaty přeply na vítězný mód

Druhý poločas byl pro Senomaty takřka snový. První varovný výstřel vyslal Trešl, ale trefil jen břevno. Míč se však odrazil na hlavu Karnold, který srovnal - 2:2. O půli šel na hřiště Eichler, který si došel pro penaltu, když byl nedovoleně zastaven. Sám si postavil míč na penaltový puntík a poslal Berany do vedení - 3:2.

V 62.min. bylo vedení navýšeno, když Hůla uklidil do šibenice odraženou střelu - 4:2. V poslední desetiminutovce se domácí dočkali páté branky. Mácha využil dlouhý míč a krásnou trefou završil bůra - 5:2.

SK Senomaty
Petr Sojka, vedoucí týmu: "První poločas byl špatný z obou stran. Druhá půle už ale byla z naší strany úplně o něčem jiném. Ukázali jsme si v ní, že to jde a vše se nám dařilo. Dali jsme hezké góly a zaslouženě zvítězili."

SK Senomaty
O. Kučaba [-] - M. Sailer [-] , T. Pichner [-] , M. Karnold [-] (77. M. Jelínek [-] ) , L. Mácha [-] , D. Hůla [-] , M. Komín [-] (66. A. Polcar [-] ) , J. Vávra [-] (46. Z. Eichler [-] ) , D. Moroz [-] , P. Liprt [-] , R. Trešl [-]

TJ Baník Rynholec
I. Haužvic [-] - D. Jirava [-] (49. T. Kropík [-] ) , V. Petrus [-] , T. Stránský [-] , T. Měsíček [-] , M. Beran [-] , P. Fonod [-] , P. Havlík [-] (75. T. Hnízdil [-] ) , J. Matějka [-] , M. Kedroň [-] , F. Milfait [-]

ŽK: 48. P. Havlík , 81. T. Měsíček .
Hráči zápasu: Z. Eichler , R. Trešl .
Počet diváků: 80. Rozhodčí: TICHÝ Martin - KODEŠ Jaroslav (N), FROLÍK Pavel (N).