--

--

28. N. Guendouze (vl.) , 41. P. Nekuda , 43. A. Galetka , 56. P. Nekuda
16

Chladné a deštivé počasí bylo zárukou, že se hráči budou snažit zahřát pohybem. Od první minuty to byl boj se vším všudy. Na těžkém terénu byla k vidění řada nepřesností i velké množství osobních soubojů.

Hosté z Kozlovic měli o něco lepší pohyb, ale hlavně byli rychlejší.

Do vedení, ale poslala Kozlovické velká smůla domácích, když si centr srazil ve 28. minutě do vlastní branky obránce Noirdine Guendouze. 0:1.

To hosty ještě více nabudilo a v závěru první půle o výsledku zcela rozhodli.

Nejdříve se v 41. minutě trefil z dvaceti metrů nechytatelně Petr Nekuda. 0:2.

O dvě minuty později předvedl parádní individuální akci Adam Galetka, při které udělal statisty z několika domácích hráčů a pak poslal míč do sítě – 0:3.

A tak se hostující hráči mohli, v klidu, jít zahřát do šaten.

Na začátku druhé části zvýšili havířovští hráči aktivitu.

Bylo patrné, že chtějí vstřelit gól, který by jim dal naději na úspěch.

Jenže vše bylo jinak.

Po deseti minutách se prosadili Kozlovičtí po standardní situaci a všechny naše naděje domácích pohasly.

Na 0:4 zvýšil opět Petr Nekuda.

Když po další skvělé akci Galetky, nastřelili hosté břevno, skóre se už nezměnilo.

MFK Havířov
R. Smětak [-] - M. Igbinoba [-] (77. T. Bajzath [-] ) , N. Guendouze [-] (77. L. Macík [-] ) , M. Matušovič [-] - P. Zupko [-] , T. Wojnar [-] , L. Skoupý [-] , J. Klejnot [-] - M. Dawid [-] , J. Hottek [-] , C. Bibaku [-] (67. V. Bujok [-] )

FK Kozlovice
R. Konečný [-] - O. Kyselák [-] , K. Chudoba [-] (67. J. Vogl [-] ) , T. Mazouch [-] , Š. Přikryl [-] , A. Řehák [-] , D. Stratil [-] , P. Nekuda [-] , F. Přikryl [-] (83. D. Střelec [-] ) , J. Šolin [-] , A. Galetka [-] (77. D. Pavelka [-] )

ŽK: 54. P. Zupko , 59. M. Matušovič , 62. N. Guendouze - 35. J. Šolin , 59. F. Přikryl , 62. K. Chudoba .
Počet diváků: 100. Rozhodčí: Poláček David - KOSTELNÍK Tomáš, MIKESKA Karel.