9.kolo, Středočeský | Rakovník | III. třída sk. A, 2018-2019

--

--

--

--

Rezerva Jesenice konečně bodovala, Chrášťany po penaltové loterii také neodjížděly s prázdnou

23

V zápase mezi domácí rezervou Jesenice a hosty z Chrášťan se dal očekávat vyrovnaný průběh. To se také potvrdilo během obou poločasů a zápas dospěl až do penaltového rozstřelu. Po něm si Jesenice připsala do tabulky dva body.

Hermann poslal Chrášťany do vedení

V zápase dvou sousedů v tabulce chtěla rezerva Jesenice konečně bodovat. Počáteční chuť ji ve 23. minutě sebral Hermann, který nikým neatakován zakončil hlavou centr svého spoluhráče a tím vzal domácím vítr z plachet. Do konce prvního poločasu se většinou hra přelévala mezi vápny a k žádné vyráznější šanci nedošlo ani na jedné straně.

Jesenice srovnala a v loterii brala plusový bod

Druhý poločas začala lépe Jesenice, kdy v 56. minutě obral Pacourek o balón Karase a poslal Koláře do šance, který ji se štěstím proměnil - 1:1. Poté měla obě mužstva šance přetáhnout vítězství na svoji stranu. Erbenovo samostatný únik zlikvidoval skvělým zákrokem Bajer a na straně Jesenice neproměnil stoprocentní šanci Casas, který zůstal po centru ze strany na zadní tyči zcela neobsazen, ale zakončil pouze nad bránu. Proto skončil zápas nerozhodně a penalty lépe zvládla Jesenice, která si připsala o bod více než Chrášťany.

Slavoj Chrášťany
Michal Pacourek, záložník: "Před zápasem jsme si říkali, že chceme hrát na nulu vzadu, což se nám už po 20 minutách nedařilo. Nicméně jsme se štěstím zvládli srovnat a nakonec přidat i druhý bod za vítězství na penalty."