21.kolo, Plzeňský | Krajský přebor , 2018-2019

--

24

Domácí využili brzkého vyloučení Vohrny a plzeňskému celku nasázeli tři branky

Vohrnův zkrat pomohl Zruči

Jako šlágr 21. kola KP by se dal nejspíše označit právě tento duel mezi Zručí a Petřínem Plzeň.

Domácí šli brzy do vedení, v 7. minutě skóroval Husník.

Poté přišel pravděpodobně klíčový moment celého zápasu. Hostující Vohrna nesmyslně a bez balónu kopl protihráče a obdržel rovnou červenou kartu.

V posledních pěti minutách první půle domácí dokázali přesilovku hned dvakrát využít. Ve 41. minutě se do balónu opřel Fryček a čtyři minuty poté zakončil pěknou akci Tobrman.

Zruč tak po pětačtyřiceti minutách vedla 3:0.

Domácí si vedení pohlídali

Druhé dějství již branku nepřineslo, Zruč si vedení hlídala a soupeř si toho moc nevytvořil.

Utkání tak skončilo poměrem 3:0 a Petřín tak po sobotním triumfu Rokycan ztrácí na první příčku již čtyři body.

TJ Zruč
Ferenc Róth, hráč domácích: Podařilo se nám dát rychlý gól a poté příšla červená pro soupeře. Na konci prvního poločasu jsme přidali ještě dvě branky a po celý zápas jsme si výsledek hlídali. Soupeř byl ale velmi kvalitní a i v deseti podal dobrý výkon. Výhra je dle mého názoru zasloužená.