7.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. A, 2019-2020

--

--

Dříteň veze bod

22

Dříteň zajížděla na hřiště Malše Roudné, kde jí čekala místní rezerva. Za tu nastoupil po návratu z Vodňan poprvé Rudolf Otepka a hned se prosadil.

Tomáš Kovařík poslal hosty do vedení

Zápas nabídl hodně šancí na obou stranách. U hostů skvěle fungovala středová dvojice Pavel Picka a Tomáš Kovařík. A právě Tomáš Kovařík si hned po devíti minutách naskočil na centr do vápna a hlavou neomylně poslal hosty do vedení 0:1. Do konce poločasu bylo k vidění ještě dost šancí, ale žádná další branka nepadla.

Tomáš Kovařík přidal druhou branku, domácí tým nakonec vyrovnal

Druhý poločas opět patřil hostím a zase v tom měl prsty Tomáš Kovařík, ten přebral nahrávku od Picky, všiml si že brankář domácích je více z branky a krásným lobem z 25 metrů ho přehodil 0:2. Domácí týám ,ale zabral a brzo snížil. Po čtyřech minutách si navedl Rudolf Otepka míč na střed velkéha vápna a prostřelil vše co mu stálo v cestě 1:2. Domácí tým se hnal za vyrovnáním a to zařídil zkušený Libor Šolc, který doklepl míč do prázdné branky 2:2. Začínalo se tak od nuly, ale žádná další branka už nepadla a tak každý tým bere po bodu. Dříteň přivítá za týden Netolice. Malšané jedou do Chvalšin.

TJ Dříteň
Tomáš Kovařík (hráč): Přijeli jsme do Roudného s tím, že chceme potvrdit body z domácího utkání, bohužel jsme pro....... dvoubrankové vedení a Roudné dvěma góly během 11 minut dokázalo srovnat. Jen mě malinko mrzí co dokáže udělat jeden člověk na lajně, ale on už jinej nebude.. Škoda..teď nás čekají Netolice a to bude hodně těžké. Uvidíme v sobotu