8.kolo, Plzeňský | Krajský přebor , 2019-2020

--

--

Horní Bříza obrala Nýrsko

27

Duel mezi Nýrskem a Horní Břízou, tedy týmy z horních pater tabulky KPM, byl poměrně vyrovnaný a o vítězi musely rozhodnout až pokutové kopy..

Rychlé vedení pro hosty

Do zápasu vstoupila lépe Horní Bříza, jejíž hráči od prvních minut hýřili aktivitou a po zásluze šli do vedení. Do listiny střelců se zapsal Voves.

Nýrsko se však z takto rychle inkasované branky oklepalo a v 10. minutě dokázalo vyrovnat, prosadil se Kopřiva.

Po zbytek prvního dějství drželi balón na svých kopačkách především domácí, jejich útočná snažení však pravidelně končila před vápnem Schimmerovy branky.

Na gól Trojance dokázali domácí zareagovat

Druhý poločas patřil převážně hostům. Těm se povedlo střídání, čerstvý Thanh dělal obraně Nýrska velké problémy.

Horní Bříza dostala Okulu pod čím dál tím větší tlak a v 65. minutě se po standartní situaci ujala opět vedení. Zakončoval Trojanec.

Domácí poté museli zjednodušit hru a spoléhat se především na dlouhé balóny. V 88. minutě se jeden takový ujal a střídající Lucák dokázal vyrovnat na 2:2.

Nýrsko mohlo brát dokonce tři body, v posledních sekundách zápasu však sebral gólovou radost domácím skvěle chytající Schimmer.

Po devadesáti minutách byl tak stav nerozhodný a šlo se na penaltovou loterii.

Penalty pro Horní Břízu

Domácí střelci selhali hned dvakrát, zatímco hosté jednou a bod navíc si tak odváží Horní Bříza.

FK Okula Nýrsko
Tomáš György, kapitán domácích: Špatný zdravotní stav týmu, špatný terén, špatný začátek utkání, špatný druhý poločas, špatně kopnuté penalty. Alespoň to počasí, že bylo vcelku dobrý.

M. Toul [-] - P. Výtisk [-] (85. M. Lucák [-] ) , D. Šnour [-] (82. M. Trumpeš [-] ) , J. Lužný [-] , J. Čanecký [-] , M. Bastl [-] , I. György [-] (65. L. Hájek [-] ) , T. György [-] , I. Varga [-] , J. Kopřiva [-] , J. Pavlík [-]