8.kolo, Vysočina | 1.B třída sk. B, 2019-2020

2. V. Pokorný , 36. V. Koukal (p.) , 90. Z. Novotný
31

Domácí celek konečně slaví první tři body, když porazil Polnou.

Domácí po půli vedli

Polná přijela do Bohdalova s gólmanem Skočdopolem a byl to právě on, kdo hosty uchránil od většího debaklu. Domácí se hned ve 2. minutě dostali do vedení. Pavel Neuman trefil tyč, od té se míč dostal k Pokornému a ten jej dopravil do sítě - 1:0. Domácí branka nakopal a měli další dvě tutovky. Ty však zlikvidoval brankář hostí. Ve 36. minutě byl ve vápně sražen Koukal, který se postavil i ksamotné exekuci pokutového kopu a navýšil vedení domácích - 2:0.

Domácí si vedení pohlídali

Hosté vstoupili do druhé půle akivně, ale jejich snahu přibrzdil po hodině hry Dvorský, který viděl červenou kartu. Domácí si s přesilou v poli nevěděli rady a hrálo se vyrovnané utkání. Bohdalov se nakonec dočkal v závěru ještě jedné branky, když se po rohovém kopu trefil hlavou Novotný - 3:0.

Bohdalov jede v dalším kole do Nedvědice. Polná hraje doma se Starčí.

Sokol Bohdalov
Alois Matějíček: Bohdalov tak konečně zaslouženě získal první tři body, které snad budou znamenat obrat k lepším časům. Že to bylo právě v derby s Polnou, tím lépe.

R. Velín [-] - D. Skála [-] , J. Večeřa [-] , Z. Novotný [-] , O. Chalupa [-] - P. Neuman [-] , J. Šimek [-] , V. Koukal [-] , A. Fabík [-] - V. Pokorný [-] (65. J. Wasserbauer [-] ) , D. Křesťan [-] (85. J. Švoma [-] ) -