Kroučová přišla o body v poslední desetiminutovce

34. J. Texl (vl.) - 45. J. Číhař , 82. J. Číhař
19

Kroučová na svém hřišti přivítala Roztoky, se kterými jí čekal velmí tuhý boj. To, že domácí nečeká nic jednoduchého, se potvrzovalo od prvních minut. Hostující celek si dokázal vypracovat šance, ale problémy měl s jejich proměňováním. Dlouho to vypadalo, že se budou body dělit, ale nakonec rozhodl v závěru zápasu Číhař a domácí byli bez bodu.

Kroučová přežila úvodní smrtící tlak

Vstup do zápasu se podařil hostujícímu celku, který si vytvářel šance a domácím míč půjčoval jen sporadicky. Čumpelík orazítkoval hlavou břevno, za Tomešem se rozezněla také tyč. Ani Čermák nabídnu ke skórování nevyužil. Domácí defenziva doposud odolávala, ale po půl hodině hry musel čelit Tomeš penaltě. Míč si na penaltový puntík postavil Číhař, ale domácí brankář roztockého kanonýra vychytal!

Fotbalové pravidlo nedáš - dostaneš, vzalo za své. Po centru Škuthana z levé strany byl závar, kdy Gloser neudržel míč a ten se odrazil od hlavy Texla do sítě - 1:0. Roztoky se ale nenechaly rozhodit a do konce půle stihly vyrovnat. Farkas našel Číhaře na hranici šestnáctky a ten poslal míč přesně k tyči, byť si Tomeš na loptu sáhl - 1:1. Kroučová tak přišla o velmi luxusní postavení do druhé půle.

Číhař rozhodl

Druhý poločas už neměli hosté tak enormní tlak jako v úvodním dějství. Hrálo se mezi vápny a dlouho to vypadalo, že další branka nepadne. Roztoky měly o trochu více šancí, ale skóre se stále neměnilo. Utkání došlo do poslední desetiminutovky, ve které se rozhodlo o vítězi. Štefan našel z pravé strany Číhaře, který byl osamocen na úrovni penalty a s přehledem uklidil míč k tyči - 1:2. Zbytek zápasu si hosté vedení udrželi a mohli se zaslouženě radovat z výhry. Kroučová předvedla velmi dobrý výkon.

TJ Roztoky
Pavel Hruška, záložník: První poločas byl jednoznačně v naší režii, kdy jsme dá se říci po celou dobu drželi míč na svých kopačkách a měli několik šancí. Mohli jsme dát klidně pět gólů. Druhý poločas jsme také dominovali, ale bylo to více rozdrobené, nebyl to celistvý tlak jako v první půli. Z naší strany povedené utkání, hráli jsme dobře, jen jsme neproměňovali šance. I když koncovka vázla, tak jsme rádi, že jsme to urvali za tři body. Pochválit bych chtěl také rozhodčí, kteří to odřídili velmi dobře. Kroučová se snažila, byl to zápas v rámci fair-play. Při pohledu na výsledek to vypadá jako vyválčená výhra, ale řekl bych, že si tři body odvážíme zaslouženě.

Počet diváků: 47. Rozhodčí: Krejsa Josef - NEJEDLO Tomáš, ŠTÍPEK Zdeněk.