9.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. A, 2015-2016

--

--

--

0

Tak tohle byla jednoznačná záležitost. Horní Planá nepřijela do Sedlce zdaleka v nejsilnějším možném složení a domácí si tak v klidu zastříleli...

Kučera zavelel ke snadné výhře

Hosté v základní sestavě nasadili hned dva šestnáctileté fotbalisty, chyběl například základní pilíř obrany Šlak. Sedlec už ví, jak doma vyhrávat a tentokrát se moc nenadřel. Už v 10. minutě načal své povedené odpoledne Kučera, který asistoval u první branky Peterkovi. Sám útočník se pak prosadil o deset minut později, když zúročil práci Holby. A ve 22. minutě už to bylo o tři branky, když tentokrát rozehrával Chromý a na konci akce byl znovu Kučera. Hosté se poté prosadili díky Bednářovi a snížili na 1:3. Poslední slovo si ale vzali opět domácí - Pavlíček vybídl ke skórování Peterku.

Za hosty se opět trefil Bednář

Za stavu 4:1 mohl Sedlec do druhé půle nastoupit zcela v klidu. V 55. minutě pak po Kučerově akci navyšoval vedení obránce Bláha. Pak se dočkal i další tradiční střelec, kapitán Pavlíček, který za gólovou asistenci děkoval Bláhovi. Pak už přišla "hattricková" chvíle Kučery. Opět mu asistoval Chromý a Kučera, který si (jak prozradil v rozhovoru pro náš web) vede podrobné statistiky, už věděl - šlo o jeho 300. gól v mužské kategorii v kariéře. Horní Planá snížila z penalty Bednářem, ale Taranza kapituloval ještě jednou - překonal ho Chromý, který tak stanovil konečné skóre na hrozivých 8:2.

SK Sedlec
Tomáš Kučera (útočník): "Horní Planá přijela zjevně v dosti diskutabilním složení a od začátku se hrálo takřka výhradně na její polovině. Poměrně rychle jsme dali tři góly a tím pádem nebylo o vítězi pochyb. Už jsme potřebovali odehrát zápas v klidu a pohodě, a to se podařilo. Navíc jsme poprvé mohli nasadit všechny uzdravené posily, takže samá pozitiva. Tím spíš, že se mi podařilo nadělit si k narozeninám hattrick, za který musím poděkovat spoluhráčům, protože jsem to měl dost snadné."