7.kolo, Jihočeský | Jindřichův Hradec | Okresní přebor , 2020-2021

--

--

Oslabená Stráž doma inkasovala sedm branek od Nové Včelnice

20

Včelnické béčko přijelo do Stráže posíleno o několik hráčů „A“ týmu, který hraje 1.A třídu (o dvě soutěže výše) a mělo zápas již v sobotu. Bohužel pro nás jejich hru režírovali právě již zmínění pendleři z áčka a podíleli se na všech sedmi gólech v naší síti. Ať už finální přihrávkou či samotnou trefou. Toto jejich posílení bylo o to citelnější, protože nám chyběli pro zranění nebo nemoc Mikuláštík, Jančura, Čada, Koranda a bratři Chovítkové. Na střídačce jsme proto měli pouze náhradního gólmana Skipalu.

Hosté po poločase spokojenější

Utkání se přitom od začátku nevyvíjelo zle, protože jsme měli dvě tutové šance během prvních pěti minut zápasu. Ale jak už bývá naším zvykem (což je obvyklá fráze každého našeho pozápasového referátu), tak udeřil jako první soupeř. A to v 7. minutě Dominik Tuček z přímého kopu. Nám se podařilo Janem Bednářem ve 28. minutě vyrovnat. Ovšem před koncem poločasu hosté díky našemu „hernímu kolapsu“ stihli v rychlém sledu zkorigovat výsledek na 4:1, postupně se trefili Martin Blažek, opět Dominik Tuček a Jaroslav Říha. Což bylo i poločasové skóre.

Rezerva Včelnice si ze Stráže odváží vysokou výhru

Do druhé půle již nenastoupil Daniel Přílepek, který byl odvezen na vyšetření do nemocnice s podezřením zlomeniny v oblasti kotníku. Naštěstí se poté ukázalo, že to byl „jen“ těžký výron. I přes další oslabení jsme však na začátku druhého poločasu soupeře dokázali zaskočit dvěma trefami, kdy se postupně prosadili Martin Podsclan a Jan Dědič a snížili jsme tím na 3:4. A protože světelná tabule ukazovala teprve 67. minutu, bylo ještě dost času s výsledkem něco udělat. Ale s tím nesouhlasil náš soupeř, konkrétně Lubomír Šlapanský, který chvíli poté opět navýšil skóre na 3:5. To bohužel naše mužstvo definitivně položilo a dost našich hráčů předvádělo již odevzdaný výkon a tím trestuhodně dovolili včelnickým fotbalistům zvednout si sebevědomí a navýšit skóre na konečných 3:7, když se trefil Jakub MatějkaDominik Tuček završil hattrick. Do dalších zápasů jdeme notně oslabeni díky zraněním a dalším různým důvodům. Ale i přesto doufáme, že uděláme dobré výsledky.

Zdroj: Facebook SOKOL Stráž nad Nežárkou