3.kolo, Středočeský | Rakovník | III. třída sk. A, 2020-2021

--

--

13. P. Linc , 24. L. Vajnar , 35. J. Škuthan
20

Oráčovu se v Kroučové úplně nedaří, což chtěl jistě hostující celek změnit. Proti stáli ale domácí odhodláni vyhrát a udržet si příznivou vzájemnou bilanci na domácím hřišti. Oráčov se dopustil chyb, které soupeř potrestal a odjížděl tak s prázdnou.

Na zápase fotila Jana Malecká!

Sokol Kroučová
Jan Kováčik, útočník: Všechno podstatné se odehrálo v prvním poločase. Do zápasu jsme vstoupili celkem aktivně a to dělalo obraně hostů problémy. Hned ve 13. minutě po dobrém napadání a střele Davida Čapka dorazil do prázdné Petr Linc. To nás uklidnilo a po chybě hostujícího gólmana se nám podařilo vstřelit druhý gól. Do poločasu se po krásné střele prosadil ještě Jarda Škuthan a bylo po zápase. Druhý poločas už byl spíše boj bez šancí na obou stranách. Důležité tři body, teď je musíme potvrdit v Petrohradě.

SK Oráčov
Josef Kougl, záložník: Vstup do zápasu nám nevyšel a byli jsme za to potrestáni gólem po naší chybě. Pomalu jsme se dostávali do hry, ale hned potom další hrubka v obraně a skóre zápasu už bylo 2:0. Ke konci poločasu jsme byli jasně ti lepší na hřišti, ale koncovka nám chyběla, i přes to, že šancí bylo dost. Místo toho, abychom dali kontaktní branku, tak jsme naopak inkasovali. Dokonce zápasu jsme se snažili vyrovnat, ale neměli jsme štěstí. Shrnul bych to tak, že my jsme hráli fotbal a soupeř dával góly.

J. Tomeš [-] - P. Mindžak [-] , J. Rais [-] , J. Škuthan [-] , J. Pohlot [-] , O. Bechynský [-] , J. Vančura [-] , P. Linc [-] , J. Kováčik [-] (69. M. Vait [-] ) , L. Vajnar [-] (55. J. Dokulil [-] ) , D. Čapek [-]

SK Oráčov
P. Flajšingr [-] - J. Svatoň [-] (29. J. Svatoň [-] ) , M. Richtr [-] , R. Vachtl [-] , J. Mayer [-] , P. Katona [-] (46. J. Herčík [-] ) - S. Vachtl [-] (72. M. Podolák [-] ) , A. Katona [-] , J. Kougl [-] - T. Sejpka [-] , P. Sejpka [-] (75. P. Rubáš [-] )

ŽK: 48. J. Vančura , 82. M. Vait , 85. P. Mindžak - 41. T. Sejpka , 72. P. Sejpka . ČK: 85. T. Sejpka .
Hráči zápasu: J. Tomeš , J. Vančura , P. Linc - A. Katona .
Počet diváků: 69. Rozhodčí: VODRÁŽKA Tomáš - ŠKUTHAN Pavel (N), SIEGEL Roman (N).