--

--

FOTOGALERIE: Hulín rozstřílel Slovácko sedmi góly

0

Už po půli měli domácí dobře našlápnuto. Nakonec padlo hned deset branek, domácí nasázeli béčku Slovácka hned sedmičku... Foto: https://avcvek.rajce.idnes.cz/

Hulín si pro své fanoušky přichystal parádní rozlučku a naplno potvrdil roli papírového favorita. Po úvodní oťukávací čtvrthodince Hulín udeřil z první velké šance. Postava se dostal k centru a bylo to 1:0. A před brankou bylo brzy opět živo, tentokrát ale gólman proti Postavovi uspěl. A tak se ze své úvodní příležitosti prosadili i hosté. Vinkler se opřel do míče za vápnem a bylo srovnáno 1:1. Pak byl chvíli klid. Byl to ale klid před hulínskou bouří. Ten se totiž v závěru půle hned dvakrát prosadil. Zlámal se štěstím prostřelil Nemravu, ve 45. minutě se trefil i Dvořáček a bylo zaděláno na domácí výhru.

Hulín byl při chuti i v úvodu druhé půle. Hosté se ani nerozkoukali a bylo to 4:1, prosadil se Ondřejka. A v 54. minutě navyšoval Matoušek. V 62. minutě už to bylo dokonce 6:1, domácím vycházelo, na co sáhli. Steiner zůstal osamocen na penaltě a nemýlil se.  Pak Slovácko přece jen korigovala, a to hned dvěma rychlými brankami. Hrabovský snížil na 2:6 a Michna v 75. minutě stáhl ztrátu na tříbrankový rozdíl. Michna se trefil po akci z levé strany, kdy využil přesné přihrávky na střed šestnáctky. Poslední slovo ale měli domácí, druhou brankou v zápase se prosadil Ondřejka. Hulín se dočkal vysokého a zaslouženého vítězství.

SK Spartak Hulín
Jindřich Lehkoživ, trenér SK Spartak Hulín:: "Myslím, že kdo přišel dneska na fotbal, tak se tím musel bavit, protože padlo hodně gólů a ještě bylo spousta šancí, takže jsem určitě spokojený. Mrzí mě jen ten náš výpadek, kde jsme nechali dát soupeře dva góly, ale jinak jsem spokojený s výkonem kluků, bylo vidět, že se fotbalem bavili. Byla vidět naše zkušenost, vytvořili jsme si spoustu dalších šancí, takže se určitě odrazila naše momentální herní pohoda. Nejde určit nejlepšího hráče, myslím si, že si každý odehrál svůj standard. Na druhou stranu mi bylo líto Libora Chytila, mimo těch gólů se k balónu skoro vůbec nedostal, ale obdržel tři góly a doufám, že z toho nebude zklamaný."

L. Chytil [-] - J. Laciga [-] , T. Pospíšil [-] (56. V. Barcuch [-] ) , J. Zlámal [-] , V. Ondřejka [-] , P. Postava [-] , T. Matoušek [-] , D. Steiner [-] (77. D. Kostka [-] ) , R. Číhal [-] , M. Dvořáček [-] (68. M. Minář [-] ) , D. Krhut [-]

1. FC Slovácko B
V. Nemrava [-] - E. Vinkler [-] (86. M. Miklík [-] ) , V. Vrba [-] (46. P. Tkáč [-] ) , S. Dramé [-] , J. Hrabovský [-] , J. Prajza [-] , K. Fjodorovs [-] (67. K. Piteu [-] ) , L. Michna [-] , T. Zajíc [-] , T. Ťok [-] , M. Kovář [-]

ŽK: 45. D. Steiner - 59. J. Prajza .
Místo: Hulín. Počet diváků: 165. Rozhodčí: Běhal Radek - LAKOMÝ Lukáš, SILNÝ Zdeněk.