--

--

Slavičín si veze bod

0

Utkání sotva začalo a už si domácí brankář vyzkoušel  jak tahat „mičudu“ z branky. Hostující obránce nacentroval z dálky na Veleckého, ten propustil míč na nabíhajícího Goňu, který hlavou skóroval. Studená sprcha pro domácí. 0:1. Poté se hra, i za cenu faulů, začala kouskovat. Velkou šanci měl ještě Školník, ale vychytal ho domácí brankář. Ve 24. Minutě po rohovém kopu Hlaváče, prodloužil M. Chlebek a  Adam Šigut hlavou srovnal. 1:1. A hned to mohlo být ještě lepší, ale domácí hráč jen těsně minul branku hostů. Do kabin se šlo za stavu 1:1.

Ve druhém poločase stojí za zmínku nádherná střela Kubáně, která roztleskala překvapivě slabší návštěvu necelých 350 diváků. Ze strany Slavičína bylo nebezpečné zejména trio Goňa, Švach a Kocián. Finální fáze však naštěstí hostům nevycházela. Z domácí strany stojí za zmínku také šance Hlaváče a kromě této nebezpečné střely již domácí hrozili pouze z rohů a dlouhých nakopávaných míčů. Po 90. minutách souboj skončil smírně 1:1.

1. BFK Frýdlant nad Ostravicí
J. Polach [-] - T. Kubáň [-] , Š. Křiva [-] , M. Střižík [-] - L. Chlebek [-] (73. M. Šigut [-] ) , V. Jandek [-] , J. Ursíni [-] , A. Šigut [-] (78. P. Němec [-] ) , M. Chlebek [-] - M. Hlaváč [-] , J. Mandičak [-] (60. L. Myšinský [-] )

FC TVD Slavičín
M. Švec [-] - P. Elšík [-] , O. Školník [-] , J. Velecký [-] , D. Horáček [-] , F. Košák [-] , M. Goňa [-] (68. P. Kříž [-] ) , P. Švach [-] , D. Plšek [-] , T. Kocián [-] , L. Mezírka [-]

ŽK: 20. Š. Křiva , 58. M. Střižík - 37. D. Plšek , 45. O. Školník , 51. M. Goňa , 88. P. Švach .
Místo: Tráva. Počet diváků: 346. Rozhodčí: MACRINEANU Jiří - RICHTÁR Jaromír, MANKOVECKÝ Tomáš.