--

--

BRUMOV doma tříbodový

0

První poločas byla aktivnější Lokomotiva, která se i častěji dostávala k ohrožení branky. Po rohu však zblízka hlavou mířil těsně vedle Moskál, klička brankářovi při nájezdu sám na sám se nepovedla Davidu Puškáčovi a ani Juřena tvrdou střelou nerozvlnil síť. Domácí naopak trestali, když po rohovém kopu ve 34. minutě skóroval hlavičkou neobsazený Naňák – 1:0. Vyrovnat mohl hned na to Vaněk z přímého volného kopu ale jeden z hráčů domácích ve zdi přizvedl míč a ten prosvištěl tesně nad břevnem domácí branky. Vaněk však dostal možnost exekuce přímého volného kopu z takřka totožného místa ve 42. minutě znovu a tentokráte krásně mířil přesně – 1:1.

Druhý poločas začal velkou šancí Petrovic, když D. Puškáč vybídl centrem na zadní tyč Mika ,ale ten z voleje napálil míč pouze do prostoru, kde stál připravený gólman. Nedáš – dostaneš. A tak udeřilo opět na druhé straně a opět po nedůslednosti při bránění rohového kopu. Na ten si naskočil nekrytý Chovanec a trefil hlavou přesně – 2:1. Domácí, povzbuzeni vstřeleným gólem, poté vyrovnali hru a byli nebezpečnější než v předchozím průběhu. S postupujícím časem však začala opět přebírat iniciativu Lokomotiva, ženoucí se za vyrovnáním, bohužel bez vážnějších příležitostí. Asi jediná vážná se zrodila pět minut před koncem po rohovém kopu po závaru před domácí brankou, kdy se nejlépe zorientoval Gill, který se dostal k dorážce. Brankář však jeho pokus těsně před čarou lapil a zachránil tak domácímu Brumovu zisk tří bodů.

FC Brumov
J. Semanko [-] - M. Kolář [-] , P. Beňo [-] (79. A. Pecha [-] ) , L. Martinka [-] (66. O. Janáč [-] ) , S. Dorňák [-] - M. Novák [-] , J. Bartozel [-] (91. J. Vítek [-] ) , P. Naňák [-] , M. Chovanec [-] - D. Kořenek [-] , O. Bartozel [-]

TJ Lokomotiva Petrovice
J. Švrčina [-] - R. Vaněk [-] , P. Moskál [-] , J. Hoffmann [-] , A. Leibl [-] , T. Bajzath [-] (60. M. Puškáč [-] ) - P. Škuta [-] , J. Plešek [-] , P. Miko [-] (81. D. Gill [-] ) - D. Puškáč [-] , V. Juřena [-]

ŽK: 36. L. Martinka , 53. O. Bartozel , 70. M. Novák - 22. R. Vaněk , 66. P. Škuta , 90. A. Leibl .
Místo: UT Brumov. Počet diváků: 178. Rozhodčí: ŽUROVEC David - CHLEVIŠŤAN Karel, BROSKEVIČ Michal.