--

--

Petrovice padly na půdě posledního

0

Vsetín na vlastním hřišti přivítal Petrovice. Bylo jasné, kdo v tomto duelu bude favoritem. Jenomže i fotbal je jen sport a dochází v něm k tradičním překvapením. Jedno z nich se zrodilo právě na půdě Vsetína. Domácí díky brance v 88. minutě zvítězili 1:0.

Petrovice měly za sebou dlouhou dvouhodinovou cestu. Špatná zpráva přišla ještě před startem utkání, když bylo jasné, že od první minuty nebude na hřišti hostující kapitán Josef Hoffmann. Lokomotiva byla v první půli o něco aktivnější a vypracovala si několik šancí. Vsetínští čekali na svou příležitost a soustředili se na defenzívu. Ve druhém poločase se domácí dostávali více do hry a vycítili, že by proti favoritovi mohli urvat nějaké body. Těžili i ze standardních situací a právě z jedné z nich rozhodli. V 88. minutě zahrávali standardku, míč propadl až k Davidu Dulíkovi, který rozhodl o překvapivé výhře Vsetína.

TJ Lokomotiva Petrovice
Pavel Bernatík (asistent trenéra Lokomotivy Petrovice): „Byl to takový ten typický „středeční“ zápas. Začali jsme poměrně dobře, domácí čekali na svou šanci. Postupem času jejich snaha narůstala. Chtěli využít nějakou standardní situaci, což se jim nakonec i povedlo. Ve druhém poločase jsme se takřka k ničemu nedostali. Výhru jsme si nezasloužili, ale prohrát jsme rozhodně neměli. Nepříjemné pro nás byla absence Hoffmanna i následné zranění stopera Moskála. Každopádně musíme jít dál a už se plně soustředit na duel v Rýmařově, kde chceme vyhrát.“

FC Vsetín
J. Eliáš [-] - M. Smilek [-] , T. Chuchma [-] (62. M. Bělaška [-] ) , P. Polomík [-] , D. Dulík [-] - L. Matůš [-] , R. Kučerňák [-] , V. Surovec [-] (80. P. Kocurek [-] ) , M. Mydlář [-] (85. J. Cahlík [-] ) , T. Kašpar [-] - M. Jaroš [-] -

J. Švrčina [-] - D. Gill [-] , A. Leibl [-] , M. Puškáč [-] , P. Moskál [-] (42. P. Škuta [-] ) - F. Panák [-] (72. J. Paduch [-] ) , L. Kundrátek [-] , P. Miko [-] , P. Malíř [-] , G. Molnári [-] (46. P. Kundrátek [-] ) - L. Kurušta [-]

ŽK: 55. M. Smilek , 55. L. Matůš - P. Škuta , 67. L. Kurušta .
Místo: Vsetín. Počet diváků: 114. Rozhodčí: Slaminka Josef - TRIGAS Paskal, VIDLIČKA Daniel.