--

Petrovice nadělily Brumovu „kanára“, Panák má 1. hattrick sezóny

5. F. Panák , 35. P. Moskál , 62. P. Malíř , 68. T. Dekleva (vl.) , 70. F. Panák , 76. F. Panák
0

Souboj devítibodových svedl v sobotu dohromady Petrovice a Brumov. Měla to být vyrovnaná bitva, jenomže Lokomotiva nedala oslabeným domácím nejmenší šanci. Brumovany sestřelila 6 góly. Polovinu branek obstaral Filip Panák, který je tak prvním hráčem, jemuž se v této sezóně povedlo vsítit hattrick.

Šťastné vedení

Petrovice musely na domácí půdě odčinit předchozí zaváhání v Novém Jičíně, kde se jim zápas vůbec nepovedl. To Brumov měl za sebou 3. domácí výhru, kterou 2 góly zařídil Daniel Kořenek. Ten však na duelu v Petrovicích přítomen nebyl. Chyběli také Olin Bartozel, brankář Urbánek a Bublák. Hosté tak nastoupili ve značně oslabené sestavě. Domácí šli do brzkého vedení již v 5. minutě, kdy se poprvé v zápase prosadil Filip Panák – 1:0. Petrovice neměly nijak zvlášť výraznou převahu, ale po další půlhodině hry jim hosté nabídli vedení 2:0, když po chybě obrany zvýšil náskok Lokomotivy Pavel Moskál – 2:0. Tímto výsledkem skončil první poločas.

Další 4 góly v síti Brumova, Panákův hattrick dokonán

Do toho druhého udělal domácí kouč Špička jednu změnu, když místo Petra Škuty poslal na trávník nesmírně technicky vyspělého Glauca Molnáriho. Hra domácích se zlepšila a Petrovice začaly hrát to, co chtěly. V 62. minutě přišel definitivní zlomový okamžik utkání, když Pavel Malíř zvýšil na 3:0. Tento gól Brumov totálně položil, od té doby existovalo na hřišti pouze jedno mužstvo. V 68. minutě si vlastní gól vstřelil Tomáš Dekleva – 4:0. Pak začal úřadovat Filip Panák. O dvě minuty později svým druhým přesným zásahem „zakulatil“ skóre na 5:0 a v 76. minutě dokonal svůj hattrick. Petrovice tak rozprášily Brumov 6:0.

TJ Lokomotiva Petrovice
Pavel Bernatík (asistent trenéra Lokomotivy Petrovice): „V první půli jsme nehráli dobře a naše vedení bylo šťastné. O poločase jsme hráčům domluvili. Klidně to totiž mohlo být 0:0. Ve druhém poločase už jsme hráli tak, jak jsme chtěli. Naše hra šla nahoru. Hráči dobře kombinovali, některé naše akce byly velmi pohledné. Klíčový byl gól na 3:0, poté už jsme hru zcela ovládli.“

R. Mrozek [-] - D. Gill [-] , J. Hoffmann [-] , M. Puškáč [-] , A. Leibl [-] (77. P. Chwastek [-] ) , P. Moskál [-] - P. Malíř [-] , F. Panák [-] , L. Kundrátek [-] , P. Škuta [-] (46. G. Molnári [-] ) - P. Miko [-] (65. P. Kundrátek [-] )

FC Brumov
R. Smolík [-] - M. Novák [-] , M. Kolář [-] , T. Dekleva [-] , D. Juřica [-] , L. Martinka [-] - D. Horáček [-] , L. Strnad [-] , M. Chovanec [-] , J. Bartozel [-] (54. M. Doležal [-] ) , P. Naňák [-] (73. O. Novák [-] ) -

ŽK: 41. P. Naňák .
Hráči zápasu: J. Hoffmann , F. Panák .
Místo: Tráva. Počet diváků: 115. Rozhodčí: Mrázek Petr - PÁRAL Roman, ZAORAL Vít.