11.kolo, Středočeský | Rakovník | III. třída sk. A, 2021-2022

--

--

--

18

Sýkořice v posledním podzimním zápase zavítala do Kroučové. Hostující celek chtěl už jen kvůli obrovské vzdálenosti mezi oběma vesnicemi nějaký bod přivézt. Domácí si vytvořili dvougólový náskok, ale svému soupeři dovolili do poslední desetiminutovky zdramatizovat zápas. Sýkořice se hnala za vyrovnáním, které bylo na dosah. Vše ale utnul uklidňující brankou v samém závěru Janek.

Rychlý a jediný gól

Kroučová vstoupila do zápasu lépe a byla za to hned v 8. minutě odměněna. Po pěkné střele otevřel skóre Kováčik - 1:0. Stejný hráč mohl přidat další gól domácích, ale jeho střela mířila jen těsně vedle. Sýkořice byla velmi blízko vyrovnání. Rais chyboval a jeden z hostujících hráčů přeloboval Tomeše. Navrátivší se Čapek ale ukázal týmovou soudržnost a zaváhání svého spoluhráče na brankové čáře odkopem napravil. Sýkořice měla nebezpečené standardky, ale z těch kýžené vyrovnání nepřišlo. Zbytek vyrovnaného poločasu tak další branku nenabídl.

Drama v závěru

Sýkořice se v kabině nabudila a na jejím výkonu to bylo znát. Hosté na svého soupeře vlétli, ale vyrovnání z toho nebylo. Kroučová se vysvobodila v 55. minutě. Dlouhý nákop Tomeše byl přesně do běhu Pohlotovi, který v šestnáctce fantasticky přešel přes bránící hráče, poradil si i s brankářem a zavěsil - 2:0. Ani tento gól ale Sýkořici nevzal chuť bojovat. Čas hrál proti hostujícím hráčům, ale v 80. minutě vykřesal naději po svém důrazu Vančura - 2:1.

Závěr utkání tak nabídl zajímavou podívanou. Sýkořice šla za vyrovnáním a byla k němu více než blízko. Střela jednoho z hostí už byla málem v síti, ale znovu to byl Čapek, který na poslední chvíli zasáhl. A jak se říká, nedáš - dostaneš. Ihned z protiútoku a po velkém závaru před Skleničkou stanovil konečné skóre Janek - 3:1.

Zdroj: oficiální facebookové stránky TJ Sokola Kroučová, upraveno redaktorem

Sokol Kroučová
J. Tomeš [-] - V. Blín [-] , J. Eminger [-] (75. A. Eisenstein [-] ) , V. Malecký [-] , R. Janek [-] , M. Řehoř [-] (85. D. Řehoř [-] ) , D. Čapek [-] , J. Rais [-] , J. Pohlot [-] , J. Kováčik [-] , P. Linc [-]

Sokol Sýkořice
J. Sklenička [-] - J. Lauber [-] , M. Svitáček [-] , F. Bulva [-] , V. Hříbal [-] , P. Ondráček [-] (46. P. Brabec [-] ) , Z. Klíč [-] , M. Jansa [-] (59. M. Vančura [-] ) , M. Linc [-] , J. Šulc [-] , M. Šnobl [-]

ŽK: 13. P. Linc , 60. J. Rais , 70. J. Eminger .
Hráči zápasu: R. Janek , D. Čapek , J. Kováčik .
Počet diváků: 60. Rozhodčí: TICHÝ Martin - ŠKUTHAN Tomáš (N), DVOŘÁK Zdeněk (N).