17.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | III. třída , 2021-2022

Souboj rezerv vyzněl pro Počítky

19

Souboj rezerv vyzněl pro Počítky, které porazily Radostín.

První poločas skončil nerozhodně

Souboj dvou rezerv neměl favorita. Počítky se utkaly s Radostínem. Favorit zápasu nebyl jasný, ale domácí přeci jen chtěli doma zvítězit. Snahu o skórování ze začátku utkání využil v 30. minutě Kadlec a poslal hosty do vedení. Domácí se snažili rychle vyrovnat, což se jim povedlo hned ve 39. minutě, kdy vyrovnal Kachlík. Další snahu obou mužstev vyřešili brankáři a tak se šlo do kabin za nerozhodného stavu

Divoká druhá půle vyzněla pro domácí

Domácí se tlačili do útoku a dostávali se do šancí a také do vedení. A to i díky další brance z 65. minuty, kterou otočil vývoj zápasu Petr Uhlíř - 2:1. O pět minut později navýšil skóre Lukáš Sláma a zdálo se rozhodnuto - 3:1. Za dalších pět minut ale snížil na rozdíl jedné branky opět Miroslav Láznička - 3:2. V 86. minutě domácí opět odskočili na 4:2 brankou Kotíka - 4:2. Za minutu opět ale snížil Daniel Invald - 4:3. Další divoký průběh již nepokračoval a tak domácí již nepřipustili změnu skóre a připsali si tři body.

SK Transformátor Počítky B
P. Šula [-] - T. Straka [-] , R. Schneider [-] , J. Peška [-] - D. Bednář [-] - M. Macky [-] (62. L. Sláma [-] ) , M. Kotík [-] - J. Koudelka [-] (50. P. Hájek [-] ) , P. Večeřa [-] , P. Beneš [-] , L. Kachlík [-]

TJ SOKOL Radostín nad Oslavou B
D. Homola [-] - J. Svoboda [-] , R. Večeřa [-] , M. Gregar [-] , J. Koudela [-] , L. Dvořák [-] , P. Gregar [-] (62. M. Špaček [-] ) , T. Staněk [-] (24. M. Láznička [-] ) , T. Kadlec [-] , D. Invald [-] , L. Invald [-]

ŽK: 75. M. Kotík - 30. R. Večeřa , 71. L. Dvořák .
Počet diváků: 49. Rozhodčí: SÝKORA Jiří - BEDNÁŘ Daniel (N), ŠUSTR František (N).