Body potřebujeme jako sůl, říká Zdeněk Hlaváč.

Hráče kola tentokrát vyhrál Zdeněk Hlaváč a my vám s ním přinášíme rozhovor. Bory překvapivě porazili favorita z Rudolce velkým rozdílem 0:4, a tak se ptáme obránce Borů, co se zlomilo, jaký cíl si nyní kladou a další. Čtěte teď!

0
Gratuluji k vítězství v hráči kola i v zápase proti Rudolci, jak bys popsal zápas a svůj výkon?
Děkuji. První poločas jsme měli čtyři tutovky, které nám nespadly. Druhý poločas byl lepší, podařilo se nám dát gól a za nedlouho druhý, který nás uklidnil. Já hraji na sto procent, jako by to byl poslední zápas. Zanedlouho to bude pravda, bohužel.
Co přesně se zlomilo, porazili jste tým z vyšších pater tabulky?
Konečně jsme dali dřív gól než soupeř a to nám hodně pomohlo, pak nám tam padalo skoro všechno.
Co děláš mimo fotbal?
Mimo fotbalu mám rodinu a pracuji ve stavební firmě.
Jakému klubu fandíš? Případně jsi slávista nebo sparťan?
Fandím dobrému fotbalu. Nejsem sparťan ani slávista.
Nějaký hráčský idol, nebo oblíbený hráč?
Můj hráčský idol, byl bývalý spoluhráč Antonín Novotný st.
Čeká vás zápas proti Radešínce, podle tipérů jste favoriti, zůstanou doma 3 body?
Doufám že vyhrajeme, body potřebujeme jako sůl.
Jaký je váš nynější cíl v druhé části sezóny?