18.kolo, Jihočeský | Krajský přebor , 2021-2022

--

--

Strakonice remízovaly s Milevskem

13

Domácí sehráli velice bojovné utkání a hosté byli kombinačně o něco lepším týmem.

První poločas

První poločas byl velice vyrovnaný, kdy oba aktéři se dostávali do brankových příležitostí jen sporadicky. Domácí jen z rohových kopů a hosté střelbou mimo bránu z větší vzdálenosti.

Druhý poločas

Druhý poločas byl už na větší šance lepší. Ve 47. minutě Máška vybojoval ve vápně balon, obešel obránce a jeho střelu ke vzdálenější tyči brankář vyškrábl na rohový kop. V 52. minutě domácí zahráli špatnou malou domů a Lízal včasným výběhem stačil míč útočníkovi vypíchnout. O minutu později domácí opět udělali chybu ve středu hřiště, došlo k přečíslení a tentokráte Lízal fauloval ve vápně a byla nařízena penalta, kterou Lízal Kortanovi vystihl a chytá. V 62. minutě se dostal do brejku Funda, ale jeho střela skončila vedle branky. V 70. minutě hostující Přibyl napřáhl z vápna a míč skončil za zády Lízala - 0 : 1. Domácí zbraně nesložili a vyplatilo se jim to, když v 88. minutě ještě Čapkovo centr neprošel do vápna, míč se dostal k Zahrádkovi, který ho tam vrátil a Šimek hlavou skóre vyrovnal - 1 : 1.