15.kolo, Jihočeský | Jindřichův Hradec | Okresní přebor , 2021-2022

--

--

3. J. Hudec , 6. J. Kubíček , 11. J. Kubíček , 15. J. Hudec , 21. O. Nečeda , 28. D. Hanzal , 56. J. Kubíček , 64. O. Nečeda , 80. O. Nečeda , 87. O. Nečeda - 19. L. Hačka (vl.) , 74. T. Láf , 82. J. Havel , 84. P. Podolský
20

V 15. kole Okresního přeboru podlehli fotbalisté Číměře domácímu Strmilovu 10:4. Strmilovšté šli do vedení už ve 3. minutě a po prvním poločase vedli dokonce 6:1. Ve druhém poločase padaly branky dál a konečné skóre se zastavilo na výsledku 10:4. Mezi střelce se čtyřikrát zapsal Ondřej Nečeda, hattrickem se blýskl Jan Kubíček.

TJ Jiskra Strmilov
Jakub Kubíček (hráč): Od utkání v zasněženém prostředí snad nikdo nemohl očekávat, že by se mohlo jednat o gólové hody. Avšak opak byl pravdou. Zasněžené hřiště a sníh lepící se na míč při každém dotyku, ještě k tomu za poměrně hustého sněžení, však přál více domácímu týmu, který dokázal již do patnácti minut skórovat hned 4 góly. Hostujícímu týmu se podařilo díky nešťastnému vlastnímu gólu snížit, avšak převaha na balónu i šance nadále zůstávaly na domácí straně. Gólové hody pokračovaly i ve druhém poločase. Po herní stránce se již jednalo o více vyrovnanější zápas se šancemi na obou stranách. Avšak místo klidného dohrání druhého poločasu se ze zápasu stala doslova přestřelka. Domácím se podařilo přidat další góly, na které však dokázali hosté odpovídat a podařilo se jim přidat 3 góly. I přes velice divoký výsledek se zápas dohrál bez zranění s výsledkem 10:4. Veliká poklona opět patří domácím fanouškům, kteří při hlasitém doprovodu opět táhli domácí tým za vítězstvím.

J. Kubíček [-] - M. Lehejček [-] , D. Hanzal [-] - J. Kubíček [-] , F. Procházka [-] , M. Novák [-] - J. Hudec [-] - J. Dvořák [-] , L. Fojtů [-] , O. Nečeda [-] , T. Dohnal [-]