--

--

Výhra Slovácka nad Kvítkovicemi

10

Jasným tahákem a šlágrem 12. kola MSFL byl zápas druhého Hlučína, který v minulém týdnu vyřadil v MOL Cupu ligového lídra z Plzně, s první Kroměříží. V dalším zajímavém utkání porazilo béčko Slovácka Kvítkovice a poskočilo na čtvrté místo.

2:1 poločas

Nástup do utkání měli domácí jako z partesu.

Skóre otevřel po Juroškově výpadu po levé straně a zpětné přihrávce zakončující Brandner - 1:0 v 9. minutě.

Na 2:0 upravil ve 36. minutě po rohu kapitána Poláška hlavičkující obránce Merdovič.

Další šance domácí nevyužili a přišlo tak snížení hostí, když se ve 39. minutě prosadil Kiška - 2:1.

V 90. minutě domácí urvali výhru

V druhém poločase se hra vyrovnala a hosté svého soupeře začali přehrávat.

Odměnou jim bylo vyrovnání na 2:2, o které se postaral hostující Kuběna.

Už už to vypadalo na dělbu bodů, ale v poslední minutě se prosadil domácí Koryčan a vystřelil domácím tři body.

1. FC Slovácko B
Darko Šuškavčevič - asistent trenéra: „Pro nás jsou to šťastné tři body. Chtěli jsme potvrdit předcházející venkovní vítězství, což se nám podařilo. V celkovém kontaktu je naše výhra asi zasloužená, ale pro kvalitního soupeře je porážka krutá."

FC Zlínsko
Petr Zapalač - trenér: Vážím si toho, jak kluci odehráli druhý poločas. Ukázali, že mají charakter. Věděli, že nemají co ztratit. Šlápli do toho a výsledek srovnali na 2:2. Měli jsme i tam další nebezpečné věci, které mohly skončit gólem.

J. Borek [-] - P. Brandner [-] (78. D. Šlechta [-] ) , M. Merdovič [-] , l. pernica [-] (70. E. Yohanna [-] ) , P. Juroška [-] , T. Brečka [-] , O. Šašinka [-] (78. T. Koryčan [-] ) , V. Bartoš [-] , M. Polášek [-] , T. Vincour [-] (62. I. Aldin [-] ) , M. Kudela [-]