--

--

Hlučín opět za tři body

8

Ve 14. kole MSFL potvrdili fotbalisté Hlučína formu, opět berou tři body a pronásledují první Kroměříž.

Poločas bez branek

Utkání mělo jasného favorita, a to rozjetý Hlučín.

Úvodní minuty také vyzněly lépe pro domácí, ale hosté se postupně začali osmělovat.

Ve druhé půlce prvního poločasu byli spíše aktivnější hosté, vytvořili si i zajímavé momenty, které však nedotáhli do gólové koncovky.

První poločas tak skončil bez branek.

Domácí potvrdili roli favorita

Do druhého poločasu nastoupili lépe domácí a po pár minutách se dočkali vedoucího gólu.

V 53. minutě se jako první zapsal mezi střelce domácí Šindler - 1:0.

Pojištění výsledku se domácí dostali v poslední desetiminutovce, když se v 80. minutě prosadil Zajíček - 2:0.

Poslední slovo měl pak v 87. minutě Moučka a uzavřel na 3:0 pro Hlučín.

Domácí se díky zaváhání Kroměříže přiblížili pouze na jeden bod od první příčky. Hosté jsou šestí.

FC Zlínsko
Petr Zapalač: Ve druhém poločase už více hráli domácí, všude byli rychleji. O zápase hodně napověděl první gól, po něm jsme se tlačili dopředu. Vznikaly z toho díry vzadu. Hráčům pak docházely síly, neměli sílu to otočit. Škoda třetího gólu, výsledek takto vypadá blbě. Ke konci sezony se ukazuje, že někteří hráči už toho mají dost.