12.kolo, Jihočeský | Krajský přebor , 2022-2023

Ve 20. minutě bylo o majiteli třech bodů rozhodnuto

16

Domácí si byli vědomi, že je nutnost vyhrát a do zápasu vstoupili famózně.

První poločas

Již v 7. minutě hosté zahráli ve vápně rukou a nařízenou penaltu bezpečně proměnil Krejčí. V 9. minutě předvedli domácí nádhernou akci, která byla odměněna druhým gólem. Máška přihrál Boukalíkovi a ten ostrým centrem našel ve vápně nabíhajícího Krejčího, který hlavou zamířil přesně 2 : 0. To hosty rozhodilo a začali kupit chyby a jednu z nich udělali v 15. minutě a důrazný Bílý je potrestal třetím gólem - 3 : 0. O minutu později Bílý unikl hostující obraně a jeho zakončení se štěstím brankář vytáhl na tyč, To samé Bílý zopakoval ve 20. minutě s tím rozdílem, že brankáři tentokráte nedal šanci zasáhnout a skóre se měnilo na 4 : 0. Vypadalo to s hosty na ručník, ale oni postupně začali přebírat iniciativu a v 45 minutě po strakonických špatných odkopech ve vápně se nakonec ke střele dostal Mácák a Lízala prostřelil - 4 : 1.

Druhý poločas

Druhý poločas domácí začali také skvěle, když ve 49. minutě Benedikt poslal Bílého do brejku a brankář jeho střelu vyrazil nohama na rohový kop. V 56. minutě po výkopu Lízala přišel hlavičkový souboj, odražený míč si našel Krejčí a jeho pohotová střela z 20. metrů skončila v síti 5 : 1. V 64. minutě mohli hosté snížit, ale z dobré pozice Šemro přestřelil. V 82. minutě se hosté prokombinovali až do vápna před samotného Lízala a ten jejich tutovku zlikvidoval. V 84. minutě domácí předvedli další dobrou kombinaci až do vápna, na jehož konci byl Krejčí a ten věděl jak se šancí naložit 6 : 1. Ještě v 86. minutě měl tutovku na noze Doležal, ale tentokrát brankář míči cestě do sítě vyrazil.